Počasi a nezpůsobilé terény daly stopku

Hradec Králové – Dohrávkou 2. kola skupiny B a neúplným 4. kolem pokračoval o uplynulém víkendu JAKO OPEN 2020, pořádaný OFS Hradec Králové jako nemistrovská soutěž pro dospělé.

JAKO OPEN 2020 skupina A – 4. kolo:

Malšova Lhota – Chlumec C 3:0 kont. Hosté oznámili, že se k utkání nedostaví.

Stěžery – Lhota p. L. 3:0 (3:0). Domácí rozhodli o výhře již v 1. poločase. Branky: K. Vácha 2, Štěpánek, rozhodčí: Stránský (Hanuš a Nečásek), diváci: 76.

Roudnice B – Dohalice nehráno. Zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén, náhradní termín zatím nebyl stanoven.

JAKO OPEN 2020 skupina B – 4. kolo:

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Dobřenice nehráno. Zápas byl odložen pro nezpůsobilý terén, kluby se dohodly na náhradním termínu ST 24. 6. v 18 hodin.

Vysoká B – Stěžery B nehráno. Utkání bylo odloženo pro nezpůsobilý terén, kluby se dohodly na náhradním termínu na ČT 25. 6. v 17.30 hodin.

Volno měly Libřice.

DOHRÁVKA 2. kolo:

Libřice – RMSK Cidlina N. Bydžov B 4:3 (2:2). Hostující mladíci v úvodu zápasu vedli již o dvě branky, ale do přestávky domácí skóre srovnali. Hned po změně stran to bylo 2:3, ale tým Libřic dvěma slepenými góly v závěru strhl vítězství na svoji stranu. Branky: Macháček 2, Brendl, Hlaváč – Valenta, Fuxa, Suchochleb, rozhodčí: Doubrava (Koza V. a Novotný D.), diváci: 50.