Vážení přátelé, kamarádi. 

Rád bych Vás pozval na první ze tří částí unikátních seminářů tentokrát zaměřenou na koučink nás trenérů. Hlavní myšlenkou je vést hráče tak, aby z nich rostli sebevědomí, skromní a slušní jedinci, kteří mají zároveň ,,koule’’ na to umět říct svůj názor. Toto téma mě velice zajímá a v době karantény jsem se spojil s Michalem Kosmálem, kterého asi většina znáte. Michal se už řadu let věnuje mentálnímu koučinku a zároveň má trenérské zkušenosti od mládeže až po mužský ligový tým.Po několika minutách na telefonu jsme myšlenku rozvinuli až na obsah pro seminář a tímto bysme se s vámi o daná témata a Michalovy zkušenosti podělili.Věřím, že se všichni snažíte pracovat s vašimi hráči tak, aby z nich rostly silné osobnosti (proto jste také v tomto úzkém seznamu oslovených trenérů:-)). Myslím si ale, že i jedna nová informace může nás jako trenéry posunout natolik, že pro naše kluky to bude posun o několik mil kupředu.

Srdečně vás proto zvu na povídání o… o nás trenérech. O tom, jak se spolupodílíme na vývoji hráče a jakou neseme zodpovědnost za to, co ho naučíme i za to, co ho nenaučíme. Na povídání o poznatcích vědy, koučování, mentální přípravě a vzájemném vztahu Trenéra a Hráče

Co se dozvíte:

  • Proč je tak důležité rozumět sám sobě
  • Proč je tak důležité poznat svého hráče
  • Jak nám moderní nástroje usnadňují práci
  • Jak nevědomost brání pokroku
  • Jak je komunikace ještě důležitější, než jsme si mysleli

Pro ty, které téma zajímá, jsou v následujících měsících připraveny další dvě možnosti, jak se dále vzdělávat. V případě zájmu jednotlivců či celé skupiny je v plánu navázat online setkáním, a ještě jednou přednáškou.

1) Online setkání by mělo “informační“ charakter a prošli bychom spolu Vývojovou psychologii. Bez alespoň základních znalostí je téměř nemožné formovat “zdravou osobnost“ hráče.

2) Live setkání by se dotýkalo přímo psychologie výkonu hráče. Co jej ovlivňuje, omezuje, jak se s tím dá pracovat a mnoho dalších informací přicházejících přímo z “nitra“ hráčů. Více informací naleznete v přiložených souborech a samozřejmě jsme vám pro vaše dotazy k dispozici na emailu, nebo telefonu.Přeji vám všem fajn den a věřím, že se s vámi uvidíme na semináři. 

Zde v přílohách pozvánka a přihláška:

S pozdravem, 

Vojta Mareček   Tel. 731 443 865       

Martin Zbořil   Tel. 605 537 217