Ještě ne všechny kluby vysílají své trenéry mládeže na pondělní seminář 

Hradec Králové – TMK Královéhradeckého KFS a OFS Hradec Králové ve spolupráci s Nadačním fondem na podporu fotbalové mládeže a Krajským úřadem Královéhradeckého kraje pořádá v pondělí 1. 10. 2018 od 16.30 hodin seminář trenérů mládeže působících v soutěžích OFS Hradec Králové.

Zúčastnit se ho mohou trenéři minimálně s licencí C, kteří v soutěžním ročníku 2018/2019 aktivně působí u mládežnického mužstva hrajícího některou ze soutěží řízené Okresním fotbalovým svazem Hradec Králové. Seminář se koná na hřišti SCM Bavlna v Hradci Králové, prezence proběhne od 16.15 hodin. Součástí bude ukázková tréninková jednotka pro fotbal malých forem.

Na jednotlivé kluby byly zaslány podrobné pokyny včetně formulářů s pokynem, aby kluby do 26. 9. nahlásily na OFS Hradec Králové účast (příjmení a jméno trenéra + kategorii kterou trénuje):

K 27. 9. došlo z níže uvedených klubů či souklkubí dle abecedy (ostaní se mnohou ještě obratem přihlásit):
Černilov, Červeněves/Skřivany, Dohalice/Cerekvice, Dohalice/Probluz, Hořiněves, FC Hradec, FC Hradec dívky, Slavia Hradec, Chlumec, Kratonohy/Roudnice, Lhota p. L./Roudnice, Libčany/Urbanice, Lovčice, Malšova Lhota, RMSK Cidlina Nový Bydžov, Nový Hradec, Skřivany/Červeněves, Smiřice, Stěžery, Třebeš, Vysoká,

Díky podpoře Krajského úřadu Královéhradeckého kraje se všichni účastníci semináře, kteří splní podmínky účasti a odevzdají vyplněný dotazník a podklad k výplatě, mohou těšit opět na jednorázovou odměnu 2.500 Kč.

Lubomír Douděra, sekretář OFS Hradec Králové