VERZE 16. 9. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Plichta Malšovy Lhoty na Slavii

Hradec Králové – Šesté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve čtyřech sobotních zápasech Lovčice zdolaly Stěžery, vedoucí Slavia Hradec B zaznamenala první ztrátu a remizovala s Malšovou Lhotou, premiérovou výhru v soutěži si připsala Cerekvice v duelu s Probluzí a Dohalice si odvezly 3 body z Červeněvse.
Tři nedělní střetnutí přinesla výhru Chlumce B nad Myštěvsí, Roudnice B zvítězila nad Třebší B a Lhota p. L. zdolala Boharyni.

Lovčice – Stěžery 3:2 (2:1). Hosté měli herní převahu, domácí spoléhali na rychlé protiútoky a výborného gólmana Appla. Dvakrát vedli o dva góly a tříbodové vítězství nakonec přece jen vydřeli. Branky: Jelínek 2, Chára – Mokrejš, Soóky, rozhodčí Šeba.

Slavia Hradec B – Malšova Lhota 1:1 (0:0). Vše podstatné se událo ve 2. půli, kdy šli hosté do deseti v 53. minutě pro vyloučení. O chvíli později domácí vstřelili gól, ale oslabení hosté záhy vyrovnali. I přes šance na obou stranách a závěrečný mohutný tlak domácích se skóre již nezměnilo, a tak se soupeři rozešli v Orlické kotlině dělbou bodů.
Branky: 59. Ročňák – 66. Musil, rozhodčí Vlachý.

Cerekvice – Probluz 4:1 (1:0). Až v šestém kole si domácí připsali první výhru. Branky: Vytlačil, M. Bělina, Jonáš, Minich – Prostředník, rozhodčí V. Koza.

Červeněves – Dohalice 1:3 (0:2). Duel týmů z chvostu tabulky vyzněl pro hosty. Branky: Malý – Kulhánek, Rusyn, Matěj Gazdík, rozhodčí Kincl.

Chlumec B – Myštěves 2:0 (0:0). Výhra domácích se zrodila ve 2. poločase, který orámovaly góly na začátku a v závěru. Branky: 49. Hartman, 90. Staněk, rozhodčí Daněk.

Roudnice B – Třebeš B 4:1 (1:0). Vyrovnaný zápas, kde domácí byli produktivnější v koncovce, když hosté dohrávali pro vyloučení v deseti. Branky: Stoszek 2, Vítek, Tykva – Drapák, rozhodčí Firbacher.

Lhota p. L. – Boharyně 2:0 (2:0). Početná divácká kulisa viděla bojovné utkání s vysokým nasazením. O výsledku rozhodla přesnější koncovka domácích v prvním poločase. Branky: Horák, Hegr z pen., rozhodčí Doubrava.

Lokálce v Prasku došla pára

Hradec Králové – Šesté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Libčany B – Vysoká B 1:0 (0:0). První výhra domácích se zrodila po změně stran. Branka: 51. Stan. Libřický, rozhodčí Záliš.

Ohnišťany – Kosičky B 0:2 (0:0). Do černého se v závěru utkání trefili dvakrát hosté, a tak 3 body putovaly do Kosiček. Branky: 79. Došek, 90. Donát, rozhodčí Grossman.

Syrovátka – Nový Hradec B 5:1 (1:1). Domácí po přestávce zabrali a připsali si výrazné vítězství. Branky: Tužil 2, Žalský, Dan. Pleskot, Hanžl – Dokoupil, rozhodčí Mottajček.

Prasek – Lok. Hradec B 9:0 (6:0). Lokálce došla pára a výsledkem byla vysoká prohra. Branky: Hrubý 3, Němec 2, Nový 2, Herzog, Lukáč, rozhodčí Olah.

Dobřenice – Libřice 0:5 (0:1). Výraznou výhru potvrdili hosté po změně stran, kdy domácí dohrávali pro vyloučení o deseti. Branky: Volter 2, Hejzlar, Machát, Brendl, rozhodčí Částka.

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Neděliště 3:1 (2:0). Domácím se více dařilo v koncovce a hosté si tak připsali první prohru. Branky: Trejbal, Soumar, Čihák – Kopečný, rozhodčí Čožík.

Kunčice B – Klamoš 0:0). Do černého se netrefil nikdo, a tak si soupeři za řízení rozhodčího Gernáta body podělili.

První výhra Hořiněvse

Lhota p. L. B – Jeníkovice 4:0 (0:0). Domácí rezerva se prosadila po změně stran. Branky: Jar. Srpek, Chrudimský, Vodička, Halberštát, rozhodčí M. Koza.

Hořiněves – Malšova Lhota B 5:2 (3:0). Již v 1. poločase si domácí vypracovali výrazný náskok, a tak si připsali první výhru v soutěži. Branky: Kopecký 2, Jonáš 2, Satranský – Brzák, Vyšehrad, rozhodčí Smolko.

Stěžery B – Sendražice 1:2 (1:1). Hosté dali o gól více a odvezli si 3 body. Branky: Musil – Vrána, Modrý, rozhodčí Štancl.

Dohrávka 2. kolo: Hořiněves – Lhota p. L. B (odloženo na 27. 10. ve 14.30).

Debakly Myštěvse B a Nepolis B

Starý Bydžov – Nepolisy B 7:2 (0:2). Po změně stran domácí spustili kanonádu a výsledkem bylo sedm tref do černého v síti soupeře. Branky: Radim Fiala 3, Tomeš 2, Špinka, Fölkl z pen. – Marek, J. Hanuš, rozhodčí Stránský.

Kobylice B – Lužec 2:2 (1:2). Domácí byli v zápase herně lepší, bohužel pro ně spoustu šancí neproměnili, a tak konečná remíza byla pro ně zklamáním. Branky: 43. Dvořák, 79. Havlíček – 12. Hlaváč, 33. Dunka J., rozhodčí M. Koza.

Lovčice B – Myštěves B 12:3 (6:1). Domácí si zastříleli a výsledkem byla kanonáda v síti soupeře. Branky: Myška 3, Žižka 2, Kubánek, Filip, Kupka, Jiránek, Svoboda, Synek, Hrášek – Čížek 3, rozhodčí Hanuš.

Červeněves B – Převýšov B 6:1 (5:0). Výrazná výhra domácích se zrodila již v 1. poločase. Branky: Vobořil 3 (1 z pen.), Vantura, Holman, Novotný – Vaněk z pen., rozhodčí Olah.

2. kolo:
Třebeš – Libčany 1:3 (0:2). Střelecky se více dařilo hostům, kteří si odvezli 3 body. Branky: Řada – Matoušek, Sehnoutek, Doležal, rozhodčí Hruška.

ARROWS – SKP ČR Hradec 7:0 (2:0). Celkovou převahu vyjádřili domácí 7 brankami, když dalším zabránil výborným výkonem v brance hostů Tomáš Filipský. V 1. poločase ještě hosté dokázali držet s favoritem krok, ve druhé půli se již projevila technická a fyzická převaha domácích i díky většímu množství hráčů na střídačce. Branky: Freiberg 2, R. Čech, Šimůnek, P. Jiroušek, Bělka, Beránek, rozhodčí Štancl.

Dohalice – Nový Hradec nehráno (odloženo hosty).

BELSPORT OP starší žáci:
3. kolo (2. hrané) dohrávka: FC Hradec dívky – Dohalice/Probluz 4:4 (PK 3:5).

4. kolo (3. hrané): Vysoká – Nepolisy 3:7, Červeněves/Skřivany – Dohalice/Probluz 7:4, Stěžery – FC Hradec dívky 1:0.

DAHASL OP mladší žáci:
4. kolo (3. hrané): Třebeš dívky – FC Hradec dívky 1:1, Dohalice/Probluz – Předměřice/Lok. HK 1:1, Prasek – Vysoká/Třebeš C 0:7, Skřivany/Červeněves – Lhota p. L./Roudnice (4. 10. v 16.30), Stěžery – Nový Hradec B 1:5, Kunčice – Kratonohy/Olympia HK 7:2.

BELSPORT OP starší přípravka skupina A:
11. kolo (předehrávané): FC Hradec dívky – Hořiněves 2:3 a 4:7, Nový Hradec B – Smiřice 10:3 a 10:1, Třebeš dívky – Třebechovice 2:4 a 1:4, Třebeš C – Malšova Lhota A 2:15 a 1:12, Stěžery – Předměřice 3:5 a 9:6.

4. kolo (3. hrané): Nový Hradec B – Třebechovice 7:3 a 8:5, Smiřice – Malšova Lhota A 0:9 a 0:11, Hořiněves – Předměřice 8:4 a 7:4, Stěžery – Třebeš dívky 14:0 a 10:0, FC Hradec dívky – Malšova Lhota B 3:8 a 5:7.

BELSPORT OP starší přípravka skupina B:

4. kolo (3. hrané): Lovčice – Libčany/Urbanice 7:5 a 7:2, Prasek – Skřivany/Červeněves 6:3 a 5:3, Cerekvice/Probluz – Lhota p. L./Roudnice 1:5 a 3:5, Nepolisy – Dobřenice 7:2 a 4:0, Kosičky – Myštěves 5:12 a 0:19.

2. kolo dohrávky:
Turnaj 2D (ÚT 11. 9. v 17 hř. Nový HK): Nový Hradec – RMSK Cidlina N. Bydžov B 6:4, FC Hradec dívky – Myštěves 4:4, Nový Hradec – Myštěves 7:5, FC Hradec dívky – RMSK Cidlina N. Bydžov B 3:0, Nový Hradec – FC Hradec dívky 6:11.

3. kolo:
Turnaj 3A hř. Libčany (ČT 13. 9. v 17): Libčany/Urbanice A – FC Hradec C 8:5, Libčany/Urbanice B – FC Hradec D 3:2, Libčany/Urbanice A – FC Hradec D 10:2, Libčany/Urbanice B – FC Hradec C 9:6.

Turnaj 3B hř. Stěžery (SO 15. 9. v 10): Stěžery A – Třebeš C 7:0, Stěžery B – Třebeš dívky 4:2, Stěžery A – Třebeš dívky 15:2, Stěžery B – Třebeš C 7:2.

Turnaj 3C hř. Chlumec (ST 12. 9. v 17): Chlumec B – Slavia Hradec 7:9, Nepolisy – Malšova Lhota 2:5, Chlumec B – Malšova Lhota 10:0, Nepolisy – Slavia Hradec 2:6.

Turnaj 3D hř. Myštěves (SO 15. 9. v 10): RMSK Cidlina N. Bydžov B – Lhota p. L. 3:2, Myštěves – Vysoká 3:6, RMSK Cidlina N. Bydžov B – Vysoká 5:4, Myštěves – Lhota p. L. 7:6.

Turnaj 3E hř. Černilov (SO 15. 9. v 10): Černilov – Nový Hradec 2:11, Třebechovice A – FC Hradec dívky 2:10, Černilov – FC Hradec dívky 4:20, Třebechovice A – Nový Hradec 1:9.

Turnaj 3F hř. Předměřice (PÁ 14. 9. v 17): Třebechovice B – Prasek 0:6, Předměřice/Lok. HK – Stěžery C 18:1, Třebechovice B – Stěžery C 8:4, Předměřice/Lok. HK – Prasek 6:5.

Turnaj 3G hř. Kunčice (NE 16. 9. v 10): Kratonohy/Roudnice – Hořiněves 11:1, Kunčice – Dohalice/Cerekvice 10:2, Kratonohy/Roudnice – Dohalice 8:4, Kunčice – Hořiněves 16:0, Kratonohy/Roudnice – Kunčice 4:4.