VERZE 9. 9. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Vysoká výhra Slavie Hradec B na Probluzi

Hradec Králové – Páté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

V pěti sobotních zápasech Boharyně vyhrála nad Cerekvicí, tým Probluzi vysoko podlehl Slavii Hradec B, Lovčice si odvezly 3 body z Malšovy Lhoty, Stěžery remizovaly s Roudnicí B a Chlumec B odjel s prázdnou z Třebše.
Dvě nedělní střetnutí přinesla vítězství Lhoty p. L. nad Červeněvsí a Myštěves naplno bodovala s Dohalicemi.

Boharyně – Cerekvice 3:0 (2:0). Domácí měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Branky: Adlaf, Pavlíček, Melichar, rozhodčí Štancl.

Probluz – Slavia Hradec B 0:7 (0:5). Cele utkání bylo jasně v rukou hostů, kteří byli fotbalovější. Domácí hráči musí pochopit, že bez tréninku se ani okres hrát nedá. Branky: Linhart 3, Hutla 2, Mottl, Stagl, rozhodčí Grossman.

Malšova Lhota – Lovčice 0:1 (0:0). O osudu duelu nováčků rozhodl jediný gól Lukáše Němce z pokutového kopu. Branka: 60. Němec z pen., rozhodčí Doubrava.

Stěžery – Roudnice B 1:1 (0:1). Zápas ovlivnila vlastní branka domácích už ve 3. minutě. Po celý zbytek se domácí snažili o zvrat a vytvořili si spoustu šancí. Až v nastaveném čase se hlavičkou trefil Jiří Gabriel, který tím oslavil 25. narozeniny. Branky: 90. Vejchoda – 3. Šiška, rozhodčí Gernát.

Třebeš B – Chlumec B 6:2 (5:1). Domácí v duelu rezervních týmů KP rozhodli o výhře již v 1. poločase. Branky: Tošovský 2, Berger, Černý, Matějka, Tomáš – Staněk, Šumský, rozhodčí M. Koza.

Myštěves – Dohalice 3:0 (0:0). Střelecky se domácí prosadili až ve 2. půli a 3 body zůstaly v Myštěvsi. V prvním poločase hráli hosté jednoduchý fotbal, a tak se domácí těžko prosazovali do šancí. Až ve druhé půli dokázala Myštěves zlomit třemi góly odpor Dohalic. Branky: J. Havlena, Šmíd, Vydarený, rozhodčí Liebisch.

Lhota p. L. – Červeněves 5:2 (1:1). Bojovné utkání rozhodla přesnější koncovka domácích v závěru utkání. Střelecky se hattrickem blýskl Václav Čihák. Branky: Čihák 3 (1 z pen.), Veverka, Hruška – Holmam, Špičák, rozhodčí Stránský.

Na špici Neděliště před Praskem

Hradec Králové – Páté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Prasek – Libčany B 4:2 (3:2). Od 29. hráli hosté pro vyloučení o deseti a přesilovku domácí využili k výhře o dva góly. Branky: Němec 2, Nový, Pavel – Linder, Libřický, rozhodčí Stránský.

Neděliště – Dobřenice 2:1 (1:1). Domácí potvrdili dobrý vstup do sezony i těsným vítězstvím nad nováčkem soutěže. Branky: Barnet, T. Stanner – Hladký, rozhodčí Skyba.

Libřice – Vysoká B 2:2 (0:1). V zajímavém utkání se nakonec body dělily. Branky: Machát, Jelen – Novák, Ludvík, rozhodčí Kincl.

Lok. Hradec B – Syrovátka 3:2 (1:2). Hosté do poločasu vedli, ale Lokálka po změně stran skóre otočila. Branky: Šubrt, Vodák, Bouška – Dan. Pleskot 2, rozhodčí Částka.

Nový Hradec B – Ohnišťany 3:2 (2:0). Domácí se první výhrou odpoutali ze dna tabulky. Branky: Jakubec z pen., Jindra, Rakaš – P. Šoltys, D. Šoltys z pen., rozhodčí Doubrava.

Kosičky B – Kunčice B 5:3 (3:1). V gólově bohatém sousedském duelu vyhráli domácí. Branky: Hladík 2, Tér, Mráz, Schovanec – Pechar, Kotrč, Kuta, rozhodčí Firbacher.

Klamoš – RMSK Cidlina N. Bydžov B 2:0 (0:0). Domácí nováček zabral ve 2. půli, kdy se i prosadil gólově. Branky: Sedláček, Bambas, rozhodčí Smolko.

Sendražice padly ve Lhotě p. L.

Hořiněves – Jeníkovice 1:2 (1:2). Domácí doma těsně prohráli, pro vyloučení dohráli v deseti a na vítězství stále čekají. Branky: Souček – Kouba 2, rozhodčí Mottajček.

Lhota p. L. B – Sendražice 3:0 (1:0). První výhrou se domácí odpoutali ze dna tabulky, naopak hosté poprvé prohráli. Branky: Halberštát, Kmoníček, Čihák, rozhodčí Vízek.

Malšova Lhota B – Stěžery B 3:1 (1:0). Střelecky se více dařilo domácím, a tak hosté poprvé prohráli. Branky: Havelka, Bednář, Jaška – Šulc, rozhodčí Marek.

Dohrávka 3. kolo:
Sendražice – Hořiněves 1:0 (0:0). Vyrovnané sousedské derby před početnou návštěvou rozhodl individuální akcí Juriij Vepryk, a tak 3 body nakonec získali šťastnější domácí. Branka: 78. Vepryk, rozhodčí Štancl.

Dohrávka 2. kolo: Hořiněves – Lhota p. L. B (odloženo na 27. 10. ve 14.30).

Debakl Lovčic B v Převýšově

Převýšov B – Lovčice B 10:4 (2:2). V sousedském derby dominovali domácí, kteří dominovali ve 2. poločase. Branky: A. Hansl 4 (1 z pen.), Pavel Pilař 2, Vaněk z pen., T. Hrabík, Matouš, Demjanovič – Šimonič 2, Jiránek, Žižka, rozhodčí V. Koza.

Myštěves B – Nové Město 2:7 (1:2). Vysoká výhra hostů se zrodila po změně stran, když domácí pro vyloučení dohrávali jen o devíti. Domácí dokázali hrát vyrovnanou partii se soupeřem jen první poločas. Ve druhém dějství již hosté proměnili svoje šance a díky tomu si odvezli tři body. Branky: Hlaváč, Dreveniak – Pavlas 2, Stuchlík 2, Tichý, Kopřiva, R. Midloch, rozhodčí Vlachý.

Lužec – Starý Bydžov 1:3 (1:2). Sousedský duel skončil výhrou hostí. Branky: Macháček – Fölkl, Semerák, Václavík, rozhodčí Gernát.

Nepolisy B – Červeněves 1:0 (0:0). Vyrovnané utkání rozhodla jediná trefa do černého. Branka: 78. T. Hanuš, rozhodčí Grossman.

1. kolo:
Třebeš – Dohalice 4:1 (1:1). Vyrovnané utkání, které domácí rozhodli ve 2. poločase neboť měli větší počet hráčů na střídání. Branky: Kuchař, Majer, Cach, Hubáček – Věchet, rozhodčí Štancl.

SKP ČR Hradec – Nový Hradec 0:9 (0:5). Zápas v Háječku probíhal v režii hostů. Branky: Podlipný 4, Čtvrtečka 2, Šulc, Král, Jakubec, rozhodčí V. Koza.

Libčany – ARROWS 2:5 (2:2). Po vyrovnaném 1. poločase, kdy se domácím dařilo s hosty držet krok, rozhodl tým ARROWS větším důrazem a proměňováním svých šancí o své zasloužené výhře. Branky: Matoušek, Široký – Šimůnek, Čech V., Bělka, Zeman, Jiroušek, rozhodčí Štancl.

Osmifinálové duely GIST poháru

Hradec Králové – Sedmi zápasy osmifinále pokračoval GIST pohár OFS Hradec dospělých. Postup do čtvrtfinále si vybojovaly většinou favorizované „béčkové“ týmy Třebeš B, RMSK Cidlina Nový Bydžov B, Slavia Hradec B, Kunčice B, Roudnice B, Kosičky B a Stěžery. Utkání Chlumec B vers. Myštěves bude dohrán 12. 9. v 17.30 hodin.
Čtvrtfinálové duely se budou hrát na jaře 2019.

2. kolo:
Libřice – Třebeš B 0:6 (0:3). Branky: Berger 2, Rederer, Muharem, Tomáš, Drapák, rozhodčí Kincl.

Ohnišťany – RMSK Cidlina N. Bydžov B 0:7 (0:3). Branky: Novák 3, Mokošín 2, Čihák, Blažek, rozhodčí Vízek.

Dohalice – Slavia Hradec B 0:4 (0:2). Branky: Rolník, Erber, Václavek, Havrda, rozhodčí Skyba.

Kunčice B – Prasek 4:3 (3:0). Branky: Hruška, Zákravský, Koza, Šulc – Pavel 2, Hrubý, rozhodčí Částka.

Roudnice B – Malšova Lhota 4:1 (1:1). Branky: Tomeš 2, D. Koutník 2 – Fischer, rozhodčí Doubrava.

Kosičky B – Vysoká B 8:0 (5:0). Branky: Schovanec 2, Žaloudek 2, Beneš, Koliáš, Martin Stránský, Novák, rozhodčí Grossman.

Stěžery – Nový Hradec B 3:2 (0:0). Branky: Soóky, Borovský, Gabriel – Mihulka, Bendig, rozhodčí M. Koza.

Chlumec B – Myštěves (12. 9. v 17.30 hodin, rozhodčí V. Koza).

MLÁDEŽNICKÉ SOUTĚŽE

BELSPORT OP starší žáci:
3. kolo (2. hrané): Vysoká – Červeněves/Skřivany 3:8, Nepolisy – Stěžery 1:6.

DAHASL OP mladší žáci:
3. kolo (2. hrané): Nový Hradec B – FC Hradec dívky 7:2, Vysoká/Třebeš C – Skřivany/Červeněves 5:2, Předměřice/Lok. HK – Stěžery 0:1, Prasek – Třebeš dívky 4:2, Lhota p. L./Roudnice – Kunčice 1:8, Kratonohy/Olympia HK – Dohalice/Probluz 0:3.

BELSPORT OP starší přípravka skupina A:
2. kolo (1. hrané) dohrávky: Stěžery – Třebechovice 10:5 a 5:4, Smiřice – Hořiněves 3:7 a 3:7.

3. kolo (2. hrané): Třebeš dívky – Třebeš C 3:6 a 8:1, Předměřice – Smiřice 5:5 a 11:6, Třebechovice – FC Hradec dívky 1:5 a 1:8, Malšova Lhota A – Nový Hradec B 14:1 a 21:0, Malšova Lhota B – Stěžery 1:5 a 0:8.

BELSPORT OP starší přípravka skupina B:
2. kolo (1. hrané) dohrávky: Dobřenice – Libčany/Urbanice 1:5 a 0:4, Kosičky – Lhota p. L./Roudnice 0:14 a 1:17.

3. kolo (2. hrané): Skřivany/Červeněves – Cerekvice/Probluz 5:0 a 10:0, Libčany/Urbanice – Kosičky 21:1 a 20:0, Prasek – Nepolisy 4:3 a 10:2, Lhota p. L./Roudnice – Lovčice 5:0 a 4:2, Myštěves – Dobřenice 12:1 a 13:0.

1. kolo dohrávky:
Turnaj 1A (SO 8. 9. v 10.30): Třebeš C – Třebeš dívky 2:4.

Turnaj 1B (ÚT 4. 9. v 17 hř. Urbanice): Libčany/Urbanice A – Slavia Hradec 1:4, Libčany/Urbanice B – Malšova Lhota 3:1, Libčany/Urbanice A – Malšova Lhota 4:6, Libčany/Urbanice B – Slavia Hradec 4:8, Libčany/Urbanice A – Libčany/Urbanice B 4:4.

Turnaj 1D (ST 5. 9. v 17 hř. Chlumec): Chlumec B – Nový Hradec 6:6, Nepolisy – FC Hradec dívky 0:14, Chlumec B – FC Hradec dívky 10:5, Nepolisy – Nový Hradec 0:8, Chlumec B – Nepolisy 11:0.

Turnaj 1F (ČT 6. 9. v 17 hř. Třebechovice): Černilov – Hořiněves 12:2, Třebechovice A – Dohalice/Cerekvice 4:3, Černilov – Dohalice/Cerekvice 10:2, Třebechovice A – Hořiněves 12:2, Černilov – Třebechovice A 9:3.

2. kolo:
Turnaj 2A (SO 8. 9. ve 13 hř. Háječek): FC HK C – Kratonohy/Roudnice 8:9, FC HK D – Kunčice 0:16, FC HK C – Kunčice 2:15, FC HK D – Kratonohy/Roudnice 1:14, FC HK C – FC HK D 8:8.

Turnaj 2B (SO 8. 9. ve 12.30 hř. Hořiněves): Hořiněves – Třebechovice B 1:5, Dohalice/Cerekvice – Předměřice/Lok. HK 1:8, Hořiněves – Předměřice/Lok. HK 2:8, Dohalice/Cerekvice – Třebechovice B 1:5, Hořiněves – Dohalice/Cerekvice 6:1.

Turnaj 2C (SO 8. 9. v 9.30 hř. Prasek): Prasek – Černilov 14:1, Stěžery C – Třebechovice A 1:3, Prasek – Třebechovice A 4:0, Stěžery C – Černilov 6:2, Prasek – Stěžery C 6:2.

Turnaj 2D (ÚT 11. 9. v 17 hř. Nový HK) účast: Nový Hradec, FC Hradec dívky, RMSK Cidlina N. Bydžov B, Myštěves.

Turnaj 2E (NE 9. 9. v 10 hř. Lhota p. L.): Lhota p. L. – Chlumec B 4:2, Vysoká – Nepolisy 7:3, Lhota p. L. – Nepolisy 10:1, Vysoká – Chlumec B 6:0, Lhota p. L. – Vysoká 1:9.

Turnaj 3F (SO 8. 9. ve 14.30 hř. Malš. Lhota): Slavia Hradec – Stěžery A 2:3, Malšova Lhota – Stěžery B 5:6, Slavia Hradec – Stěžery B 5:4, Malšova Lhota – Stěžery A 1:9, Slavia Hradec – Malšova Lhota 10:7.

Turnaj 2G (SO 8. 9. v 9 hř. Třebeš): Třebeš C – Libčany/Urbanice A 1:11, Třebeš dívky – Libčany/Urbanice B 6:3, Třebeš C – Libčany/Urbanice B 5:5, Třebeš dívky – Libčany/Urbanice A 1:6; dohrávka 1. kolo: Třebeš C – Třebeš dívky 2:4.