VERZE 2. 9. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Derby v Červeněvsi pro Myštěves

Hradec Králové – Čtvrté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve čtyřech sobotních zápasech Lovčice prohrály s Probluzí, Lhota p. L. si odvezla 3 body z Cerekvice, v derby Červeněves podlehla Myštěvsi a Roudnice B zdolala Malšovu Lhotu.
Tři nedělní střetnutí přinesla výhru Stěžer v Chlumci, Slavia Hradec B přehrála Boharyni a Dohalice vyšly naprázdno s Třebší B.
V dohrávce 3. kola zvítězila Roudnice B na Probluzi.

Lovčice – Probluz 2:4 (1:1). Po nerozhodném poločase se prosadili hosté a odvezli si ze hřiště nováčka přeboru 3 body. Domácí měli velmi dobrou první půlhodinu, avšak bez brankového vyjádření. Hosté dokázali využít slabší chvilky Lovčic a v rozmezí mezi 65. a 75. minutou třemi brankami rozhodli o svém vítězství. Branky: Koubek, Chára – Karlík 2 (1 z pen.), L. Brixi, Klouček, rozhodčí Hloušek.

Cerekvice – Lhota p. L. 1:4 (0:1). Hosté potvrdili roli favorita, a tak domácí stále čekají na první bodík. Branky: Jonáš – Jar. Srpek 2, Pavlis, Pejchal, rozhodčí Daněk.

Červeněves – Myštěves 2:5 (0:4). Sousedské derby rozhodli hosté již v 1. poločase. Branky: Fichtner, Vlček – Čížek 2, Malý, Linhart, Vydarený, rozhodčí Olah.

Roudnice B – Malšova Lhota 3:1 (2:1). Domácí v utkání neproměnili ještě několik vyložených šancí a po mírné převaze zaslouženě zvítězili. Branky: D. Koutník 2, Tykva – Kotík, rozhodčí Smolko.

Chlumec B – Stěžery 1:5 (0:2). Hostům se na rozdíl od domácích dařilo v koncovce, a tak 3 body putovaly do Stěžer. Hned tři góly domácí nabídli hostům doslova na zlatém podnose a takto nemohou myslet na body. Branky: Janda z pen. – Havlíček, Tyrych, Tušic, Jedlička, Formánek, rozhodčí Vlachý.

Slavia Hradec B – Boharyně 5:0 (3:0). Domácí potvrdili výborný vstup do soutěže 4. výhrou v řadě. Branky: Mukařovský 2, Rolník, Hutla, Erber, rozhodčí Částka.

Dohalice – Třebeš B 1:3 (0:2). Vyrovnané utkání rozhodlo lepší proměňování šancí. Branky: Rusyn – Bielčík, Matějka, Vacek, rozhodčí Firbacher.

Dohrávka 3. kolo:
Probluz – Roudnice B 1:2 (1:2). Branky: Karlík – Šiška, Vítek, rozhodčí Doubrava.

Libřice vyhrály v Libčanech

Hradec Králové – Čtvrté dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Libčany B – Libřice 2:6 (1:3). Hosté byli při střelecké chuti a odvezli si z Libčan výrazné vítězství. Branky: Libřický, Fenz – Fof 2, Volter 2 (1 z pen.), Hejzlar, Jelen,rozhodčí Doubrava.

RMSK Cidlina B – Kosičky B 5:1 (1:0). Domácí byli od začátku lepší a střelecky se prosadili ve 2. půli, když ještě nastřelili 5 tyčí či břeven, navíc Michal Strýhal nedal pokutový kop. Branky: Novák, Beránek, Pavel Průcha, Michal Strýhal, Černý – Schovanec, rozhodčí Gernát.

Ohnišťany – Lok. Hradec B 2:1 (2:0). Těsně před přestávkou šli domácí do dvoubrankového vedení. Hned po změně stran hosté snížili, i přes řadu šancí na obou stranách další gól již nepadl, a tak 3 body zůstaly v Ohnišťanech. Branky: Vrba, Jiříček – Němec, rozhodčí Liebisch.

Syrovátka – Prasek 0:3 (0:1). Góly dávali pouze hosté, když se hattrickem blýskl Jan Herzog. Pro vyloučení dohrávaly oba týmy o deseti. Branky: 40., 70. a 73. Jan Herzog 3, rozhodčí V. Koza.

Kunčice B – Nový Hradec B 4:2 (3:1). Stovka diváků vidě la výhru domácích, kteří se tak posunuli na 1. příčku, naopak hosté se krčí bez bodu u dna tabulky. Branky: Zákravský 2, Koza, Hrubý – Rakaš, Jakubec z pen., rozhodčí Kincl.

Vysoká B – Neděliště 0:0. Do černého se nedokázal trefit nikdo, a tak se body za řízení sudího V. Kozy dělily.

Dobřenice – Klamoš 0:2 (0:1). V duelu nováčků soutěže se prosadili hosté dvěma trefami Tomáše Bambase. Branky: 40. a 51. Bambas, rozhodčí Doubrava.

Kanonády Jeníkovic a Stěžer B

Stěžery B – Lhota p. L. B 6:0 (4:0). Zápas probíhal v režii domácích, kteří zaznamenali půltucet gólů v síti soupeře. Branky: Brom 2, Šulc 2, Bleha 2 (1 z pen.), rozhodčí Částka.

Jeníkovice – Malšova Lhota B 10:2 (4:1). Utkání probíhalo za stálé převahy domácích, kteří se dočkali kýžené desítky. Branky: Fišer 3, Šmída, Andr, Šimůnek, Látr, Šmied, Špriňar, Václavek – Kotland, L. Kekelák, rozhodčí Kincl.

Sendražice – Hořiněves (ST 5. 9. v 18).
Dohrávka 2. kolo: Hořiněves – Lhota p. L. B (odloženo na 27. 10. ve 14.30).

Se třemi výhrami vede Červeněves B

Starý Bydžov – Kobylice B 6:1 (2:1). Domácí potvrdili výraznou výhru po změně stran. Branky: Radim Fiala 2, Pavel Tomeš 2, Fölkl, Zmítko – Rajman, rozhodčí Grossman.

Nové Město – Převýšov B 0:0. Vyrovnaný zápas za řízení rozhodčího Olaha a deště gól nepřinesl.

Lovčice B – Nepolisy B 2:5 (1:2). Domácí sice od 2. min. vedli, ale hosté do poločasu skóre otočili a po změně stran ještě třikrát skórovali. Branky: Filip, Myška – Vaníček 2, J. Hanuš, Novotný, T. Hanuš, rozhodčí Stránský.

Červeněves B – Lužec 6:1 (1:0). Domácí rozhodli o vysoké výhře ve 2. poločase, když se hattrickem blýskl zkušený Jiří Vobořil. Branky: Vobořil 3, Vantura 2, Wojcik – Kaliáš, rozhodčí Hruška.

Volno Myštěves B.

Lovčice B – Kobylice B 3:0 kont. (řešeno STK a DK OFS).

BELSPORT OP starší žáci:
2. kolo (1. hrané): Stěžery – Vysoká 6:1, Dohalice/Probluz – Nepolisy 7:1, Červeněves/Skřivany – FC Hradec dívky 0:0 a PK 3:1.

DAHASL OP mladší žáci:
2. kolo (1. hrané): Stěžery – Kratonohy/Olympia Hradec 5:2, FC Hradec dívky – Předměřice/Lok. Hradec 0:1, Skřivany/Červeněves – Prasek 1:3, Dohalice/Probluz – Lhota p. L./Roudnice 3:2, Třebeš dívky – Nový Hradec B 0:8, Kunčice – Vysoká/Třebeš C 3:2.

BELSPORT OP starší přípravka skupina A:
2. kolo (1. hrané): FC Hradec dívky – Malšova Lhota A 1:17 a 1:6, Třebeš C – Malšova Lhota B 6:4 a 3:4, Nový Hradec B – Předměřice 2:8 a 3:14.

BELSPORT OP starší přípravka skupina B:
2. kolo (1. hrané): Lovčice – Skřivany/Červeněves 3:5 a 3:9, Nepolisy – Myštěves 5:2 a 10:4, Cerekvice/Probluz – Prasek 1:7 a 0:14.

BD GROUP OP mladší přípravka:
Turnaj 1A (NE 2. 9. v 9 hř. Třebeš): Třebeš C – FC HK C 12:4, Třebeš dívky – FC HK D 8:4, Třebeš C – FC HK D 4:8, Třebeš dívky – FC HK C 8:3, Třebeš C – Třebeš dívky (8. 9. v 10.30).

Turnaj 1C (NE 2. 9. ve 12 hř. Stěžery): Stěžery A – Lhota p. L. 7:1, Stěžery B – Vysoká 0:7, Stěžery A – Vysoká 4:3, Stěžery B – Lhota p. L. 2:5, Stěžery A – Stěžery B 0:1.

Turnaj 1E (SO 1. 9. v 9.30 hř. Hlušice): RMSK Cidlina B – Prasek 1:9, Myštěves – Stěžery C 8:2, RMSK Cidlina B – Stěžery C 8:0, Myštěves – Prasek 4:5, RMSK Cidlina B – Myštěves 2:4.

Turnaj 1G (PÁ 31. 8. v 17 hř. Předměřice): Předměřice/Lok. HK – Kunčice 6:7, Předměřice/Lok. HK – Kratonohy/Roudnice 7:2.