VERZE 19. 8. 2018 (čas: 19.55)

JAKO Okresní přebor

Plichta Dohalic s Malšovou Lhotou

Hradec Králové – Druhé dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve dvou sobotních zápasech se dařilo hostům: Červeněves podlehla Třebši B a nováček z Lovčic vyšel naprázdno se Lhotou p. L.
Čtyři nedělní střetnutí přinesla výhru Chlumce B nad Probluzí, Slavia Hradec B vysoko zdolala Cerekvici, Boharyně prohrála v Roudnici a Dohalice se rozešly smírně s M. Lhotou.
Utkání Myštěves – Stěžery bude dohráno ve středu 22. 8. v 18 hodin.

Lovčice – Lhota p. L. 2:4 (1:2). V zajímavém utkání byli hosté kombinačně lepším mužstvem, dokázali potrestat chyby domácích a zaslouženě zvítězili. Branky: Němec, Jelínek – Pejchal 2, Čihák, Hegr, rozhodčí Mottajček.

Červeněves – Třebeš B 2:5 (1:2). Hosté rozhodli o výrazné výhře ve 2. poločase. Branky: Kmínek, Vantura – Drapák 2, Tošovský 2, Muharem, rozhodčí Gernát.

Chlumec B – Probluz 4:2 (3:0). Domácí rozhodli o vítězství v 1. poločase 3 slepenými góly v rozmezí 31. až 35. minuty. Po změně stran hosté skóre korigovali. Branky: Staněk 2, Hubený, Cholasta – Karlík, Podubecký, rozhodčí Štancl.

Roudnice B – Boharyně 4:1 (2:0). Domácí měli v sousedském duelu před 100 diváky mírnou převahu a zaslouženě vyhráli. Branky: Obermajer 2 (1 z pen.), Kučera 2 – Melichar, rozhodčí Skyba.

Dohalice – Malšova Lhota 2:2 (1:1). Dělba bodů se zrodila v 90. minutě po vlastním gólu hostí. Branky: Dvořák, vlastní (Jakubec) – Čapek, Velech, rozhodčí Vlachý.

Slavia Hradec B – Cerekvice 7:2 (1:2). Po změně stran domácí přidali a připsali si vysoké vítězství. Branky: Mukařovský 3, Havrda 2, Rolník, Stagl – Erbs, Petřík, rozhodčí Stránský.

Myštěves – Stěžery (ST 22. 8. v 18 hodin, Gernát).

Debakl Kosiček B ve Vysoké

Hradec Králové – Druhé dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Libčany B – Neděliště 1:1 (1:0). Domácí šli do vedení hned v úvodu, na což hosté odpověděli 10 minut před koncem trefou z pokutového kopu, a tak se zrodila remíza. Branky: Svoboda – Shejbal z pen., rozhodčí Šeba.

Libřice – Klamoš 5:1 (3:1). V duelu nováčků se výrazně prosadili domácí, když hattrick zaznamenal Milan Machát. Branky: Machát 3, Hejzlar 2 (1 z pen.) – Bambas, rozhodčí Daněk.

Vysoká B – Kosičky B 10:1 (6:0). Domácí spustili kanonádu a výsledkem byla desítka v síti hostů. Branky: Novák 3, Bláha 3, Lupínek, Adámek, Růžička, Tejkal – Novák, rozhodčí Liebisch.

Ohnišťany – Syrovátka 4:1 (1:1). O výhře rozhodli domácí ve 2. poločase. Branky: P. Šoltys 2, Vrba, Matějka – Dan. Pleskot, rozhodčí Grossman.

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Lok. Hradec B 1:1 (0:1). Domácí proti dobře organizované obraně klíč nenašli, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou. Branky: Špaček z pen. – Čech V., rozhodčí V. Koza.

Kunčice B – Prasek 4:2 (4:1). O osudu zápasu rozhodli domácí již v 1. poločase. Branky: Denk 3, Hrubý D. – Herzog, Hrubý T., rozhodčí V. Koza.

Dobřenice – Nový Hradec B 2:1 (1:1). Výhra domácích se na hřišti v Syrovátce zrodila 10 minut před koncem. Branky: Koblása, Polák – Jakubec, rozhodčí Kincl.

Plichta Sendražic s Jeníkovicemi

Sendražice – Jeníkovice 3:3 (2:0). Po 1. poločase vedli domácí zaslouženě 2:0. Po změně stran se zřejmě projevila přetrénovanost domácích borců, kteří hostům nakonec darovali bod. Branky: Lipenský, Vrána, Merxbauer – Kouba, Rücker, Látr, rozhodčí Smolko.

Stěžery B – Hořiněves 1:1 (1:1). Oba góly padly již v 1. poločase, a tak se soupeři rozešli smírně. Branky: Formánek – Hošek, rozhodčí Doubrava.

Lhota p. L. B – Malšova Lhota B 0:2 (0:1). Do černého se trefili pouze hosté, kteří si tak odvezli 3 body. Branky: Fischer 2, rozhodčí Hruška.

Kobylice B nedohrály v Lovčicích

Nové Město – Lužec 4:1 (1:0). Domácí výrazně vyhráli, když ještě řadu šancí zejména v 1. poločase nevyužili. Branky: Pavlas David 3 (1 z pen.), Stuchlík – Bužík, rozhodčí Vízek.

Lovčice B – Kobylice B 2:2 nedohráno. Hosté nastoupili pouze v 8 a před zahájením 2. poločasu sdělili, že již nebudou dále pokračovat (únava, zranění). Branky: Kubánek, Filip – Pozler, Valenta, rozhodčí Grossman.

Červeněves B – Starý Bydžov 4:1 (1:1). Domácí se prosadili po změně stran a 3 body tak zůstaly v Červeněvsi. Branky: Vobořil 2, Vantura 2 – Bužík, rozhodčí Smolko.

Myštěves B – Nepolisy B 10:2 (4:1). V prvním podzimním utkání se šance střídaly na obou stranách a domácí zvítězili díky výrazně lepší koncovce. Branky: Čížek 3, Haluza 2, Ponocný, Bajza z pen., Hlaváč, Balcar, Bartoníček z pen. – Batelka, Zavoral, rozhodčí Vízek.