VERZE 12. 8. 2018 (čas: 19.50)

JAKO Okresní přebor

Malšova Lhota zdolala Myštěves

Hradec Králové – Úvodní dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve čtyřech sobotních zápasech nováček z Lovčic vyhrál v Cerekvici, derby Lhota p. L. vers. Roudnice přineslo plichtu, Probluz vyhrála nad Dohalicemi a další nováček z Malšovy Lhoty zdolal Myštěves.
Tři nedělní střetnutí přinesla vítězství Slavie Hradec B nad Červeněvsí, jediný gól stačil Boharyni k výhře nad Chlumcem B a duel Stěžer s Třebší B branku nepřinesl.

Cerekvice – Lovčice 0:2 (0:1). Nováček z Lovčic si odvezl 3 body, když oba góly zaznamenal Marek Kafka. Branky: 20. a 73. Kafka, rozhodčí Grossman.

Lhota p. L. – Roudnice B 1:1 (0:0). Početná návštěva 150 diváků viděla nakonec plichtu, když domácí vyrovnali 6 minut před koncem. Branky: Pejchal – Vítek, rozhodčí Liebisch.

Probluz – Dohalice 3:1 (1:0). Sousedské utkání vyznělo zaslouženě pro domácí tým. Branky: Podzimek, Kolakovský, Prostředník – vlastní (L. Brixi), rozhodčí V. Koza.

Malšova Lhota – Myštěves 1:0 (1:0). Domácí nováček si hned na úvod připsal cenný skalp, když jediný gól dal ve 20. min. Jakub Havelka. Branka: Havelka, rozhodčí Doubrava.

Slavia Hradec B – Červeněves 4:1 (2:0). V Orlické kotlině si domácí připsali výraznou výhru, když se hattrickem blýskl Jiří Řezáč. Branky: Řezáč 3, Mottl – Kmínek, rozhodčí Smolko.

Stěžery – Třebeš B 0:0. Početné publikum 140 diváků za řízení rozhodčího Štancla gól nevidělo a body se tak dělily. Spravedlivá remíza, i když vyložené šance měli ke konci zápasu jen domácí.

Boharyně – Chlumec B 1:0 (1:0). O osudu zápasu rozhodl jediný gól Melichara. Domácí potrestali chybu obrany hostí, což rozhodlo celé utkání. Branka: 11. Melichar, rozhodčí Kincl.

Výhra Syrovátky nad Kunčicemi B

Hradec Králové – Úvodní dějství nového soutěžního ročníku 2018/19 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Syrovátka – Kunčice B 2:0 (1:0). Do černého se trefovali jen domácí, a tak 3 body zůstaly v Syrovátce. Branky: Dan. Pleskot, Hanžl, rozhodčí Mottajček.

Prasek – RMSK Cidlina N. Bydžov B 1:1 (0:0). V sousedském utkání padly góly až v závěru a nakonec se body dělily. Branky: Tichý – Mich. Strýhal z pen., rozhodčí Kincl.

Lok. Hradec B – Dobřenice 5:1 (3:0). Domácí tým dominoval a zaslouženě si připsal výraznou výhru. Branky: Tichý 2, Melek, Čech R., Bouška – Lenomar, rozhodčí Skyba.

Nový Hradec B – Vysoká B 1:2 (0:0). Domácí sice po změně stran vedli, hosté však poté skóre otočili, když o výhře v sousedském duelu rozhodli těsně před koncem. Branky: Neppl – Kulhánek, Šága, rozhodčí Olah.

Kosičky B – Libřice 0:0. Hostující nováček si z Kosiček odvezl bod, když zápas řídil rozhodčí M. Koza.

Klamoš – Neděliště 2:3 (2:1). Domácí nováček v poločase vedl, ale hosté zápas po změně stran využili šance a odvezli si z Klamoše 3 body. Branky: Bambas, Růžička – Shejbal 2 (1 z pen.), T. Stanner, ČK 0:1 (Nosek), rozhodčí V. Koza.

Ohnišťany – Libčany B 3:0 (0:0). Domácí rozhodli o výhře ve 2. poločase. Branky: P. Šoltys 2, Matějka, rozhodčí Stránský.