VERZE 10. 6. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Kosičky vedou o bod před Myštěvsí

Hradec Králové – Jedenácté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve dvou sobotních zápasech se Cerekvice rozešla smírně s RMSK Cidlina N. Bydžov B a Slavie Hradec B si odvezla 3 body z Třebše.
Pět nedělních duelů přineslo vysokou výhru Stěžer nad Kunčicemi B, Dohalice remizovaly s Myštěvsí, Chlumec B zvítězil v Boharyni, Červeněves zdolala Probluz a Lhota p. L. těsně podlehla Kosičkám.

Cerekvice – RMSK Cidlina C 4:4 (1:1). V zápase týmů u chvostu tabulky, kde domácí prohrávali už 2:4, přinesl po gólové přestřelce dělbu bodů.
Branky: Veber, Bělina M., Rachota, Strnadel – Novák 2, Mokošín, Mejstřík, rozhodčí Daněk.

Třebeš B – Slavia Hradec B 2:3 (1:1). V hradeckém derby se z výhry radovali šťastnější hosté, když rozhodující gól dal v 90. minutě Marek Hutla. Branky: Zaal L., Rychtár – Chobotský 2, Hutla, rozhodčí Olah.

Stěžery – Kunčice B 7:0 (1:0). Domácí ve 2. půli spustili kanonádu a připsali si vysoké vítězství. Branky: Vácha J. 2, Gabriel 2, Vácha K. 2, Jedlička, rozhodčí Částka.

Dohalice – Myštěves 2:2 (1:0). V dramatickém utkání před 200 diváky domácí remizovali s lídrem přeboru. Za stavu 1:2 hostující Vydarený po sporném zákroku a komunikaci s rozhodčím přispěl k odvolání pokutového kopu, čímž ho Dohalice navrhují na cenu Fair – play. Branky: Kulhánek 2 – Šmíd, Vydarený, rozhodčí Dostál.

Boharyně – Chlumec B 1:4 (1:2). Hosté byli fotbalovější a zaslouženě zvítězili. Branky: Málek – Kukal 2, Hartman, Hubený, rozhodčí Křičenský.

Červeněves – Probluz 3:2 (1:0). Zápas týmů ze spodních pater tabulky vyzněl pro šťastnější domácí, kteří rozhodli o výhře 6 minut před koncem. Branky: Trejbal, Trutnovský, Vantura – Brixi L., Pleskot, rozhodčí Gernát.

Lhota p. L. – Kosičky 2:3 (2:1). V bojovném a vyrovnaném utkání zvítězili šťastnější hosté. Branky: Hegr, Pejchal – Tér, Beneš, Stránský Martin, rozhodčí Kekelák.

Plichta Lovčic v Kosičkách

Hradec Králové – Jedenácté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Malšova Lhota – Lok. Hradec B 4:0 (1:0). O výrazné výhře rozhodli domácí ve 2. poločase. Branky: Koblížek, Jezdinský P., Havelka, Čapek, rozhodčí Koza V.

Lužec – Syrovátka 0:4 (0:1). Do černého se trefovali pouze hosté, a tak 3 body putovaly do Syrovátky. Branky: Dan. Pleskot 2, Hanžl 2, rozhodčí Liebisch.

Neděliště – Ohnišťany 4:2 (3:1). Do vedení šli v 10. min. hosté, poté domácí zabrali a ještě do poločasu skóre otočili. Branky: Shejbal 2, Voňka R., Bartoš – Sehnal, Šoltys P., rozhodčí Kincl.

Kosičky B – Lovčice 3:3 (1:2). Zápas týmů z popředí tabulky přinesl plichtu, když hosté hráli od 37. minuty pro vyloučení o deseti. Branky: Schovanec, Dašek, Stránský Martin – Synek, Kafka, Volejník, rozhodčí Stránský.

Roudnice B – Nový Hradec B 1:1 (0:0). Oba góly padly až v závěru zápasu a nakonec se zrodila nečekaná plichta. Branky: 83. Koutník – 89. Mihulka, rozhodčí Liebisch.

Libčany B – Vysoká B 0:5 (0:4). O výhře rozhodli hosté již v 1. poločase, když se hattrickem blýskl Marek Hovorka. Branky: Hovorka 3, Dvořák, Kulhánek, rozhodčí Vlachý.

Prasek – Starý Bydžov 4:0 (2:0). Domácí potvrdili postavení v tabulce a připsali si 10. výhru v soutěži. Branky: Nový 2, Herzog, Němec, rozhodčí Šeba.

Plichta Sendražic se Stěžerami B

Sendražice – Stěžery B 1:1 (0:1). Domácí stihli v 90. minutě vyrovnat, a tak se body dělily. Branky: Jedlička – Brom, rozhodčí Štancl.

Jeníkovice – Lhota p. L. B 5:2 (1:1). Až ve 2. poločase domácí rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Branky: 13. a 77. Kouba M. ml., 48. a 58. Ijeh, 63. Šimůnek – 8. Proske, 54. Gregora, rozhodčí Koza M.

Hořiněves – Malšova Lhota B 5:1 (3:0). Na závěr si domácí připsali výraznou výhru. Branky: Provazník, Hošek, Kolman, Novák, Satranský – Fischer, rozhodčí Mottajček.

Debakl Kobylic B v Myštěvsi

Nepolisy B – Převýšov B 1:5 (0:4). Hosté rozhodli o osudu utkání již v 1. poločase. Branky: Novotný – Šanda, Hrabík T., Hansl A., Dvořák, Matouš, rozhodčí Skyba.

Červeněves B – Nové Město 2:1 (1:0). Hosté ve 2. půli snížili na 2:1, z těsné výhry se nakonec radovali domácí. Branky: Wojcik, Gorel – Bambas z pen., rozhodčí Vlachý.

Myštěves B – Kobylice B 8:2 (4:2). Klidný průběh posledního zápasu sezóny skončil vysokou výhrou domácích. Branky: Čureja 3, Čížek 2, Kaliáš, Haluza, Balcar – Pozler, Dvořák F., rozhodčí Gernát.

Dobřenice – Klamoš 1:1 (0:1). Domácí po změně stran skóre srovnali, a tak se body dělily. Branky: Vodák – Sedláček, rozhodčí Grossman.

ARROWS – Liga gentlemanů

Hradec Králové/ ARROWS – Liga gentlemanů U-40 skončila. Vítěz ročníku 2017/2018 tým ARROWS si zajistil postup do národního finále pořádané FAČR ve Světlé n. S.

MAYBEE OP dorost:-při nerozhodném stavu penalty 5 + po 1 do rozhodnutí

Výsledky: Kobylice/Myštěves – Nepolisy 3:2, Lovčice/Chlumec B – Dohalice/Cerekvice 10:1, volno Kunčice/Roudnice.

Výsledky:
13. kolo dohrávka: Třebeš B – FC Hradec dívky 7:2.

21. kolo: Třebeš B – Slavia Hradec B 1:0, Nové Město/Chlumec B – Vysoká 12:0, Stěžery – Červeněves/Skřivany 6:1, volno FC Hradec dívky.

FUTURUM OP mladší žáci finále A:

6. kolo: Kratonohy – Skřivany/Červeněves 2:8, Stěžery – Třebeš C 4:0, Nový Hradec B – Kunčice 4:2, Dohalice – Malšova Lhota/Slavia HK B 4:2.

FUTURUM OP mladší žáci finále B:

6. kolo: RMSK Cidlina C – Urbanice (19. 6. v 17.30), Předměřice – Nepolisy 6:2, Prasek – FC Hradec dívky 0:2, Myštěves – Vysoká 4:7.

Výsledky:
10. kolo: Předměřice – Lhota p. L./Roudnice 5:1 a 7:2, Hořiněves – Malšova Lhota 4:2 a 5:4, Třebechovice – Vysoká 4:7 a 1:4, Probluz – Kunčice 2:3 a 7:1, Prasek – Skřivany/Červeněves 0:5 a 3:2, volno FC Hradec dívky.

11. kolo předehrávka: Kunčice – Hořiněves 5:5 a 7:4.

Výsledky:
5. kolo: Třebeš C – Dohalice 0:10 a 2:9.

7. kolo: Nepolisy – Smiřice 9:2 a 5:3

10. kolo: Třebeš C – Nepolisy 2:5 a 3:10, Třebeš dívky – Myštěves 6:1 a 8:3, Dohalice – Cerekvice 18:1 a 22:0, Smiřice – Dobřenice 5:4 a 10:6, Libčany – Stěžery 7:0 a 3:3, volno Lhota p. L./Roudnice B.

17. kolo dohrávka:
Turnaj 17B hř. Nový HK (PO 4. 6.): Nový Hradec – Třebechovice A 5:2, FC Hradec dívky – Třebechovice B 0:0, Nový Hradec – Třebechovice B 8:3, FC Hradec dívky – Třebechovice A 4:1.

18. kolo:
Turnaj 18A hř. Předměřice (PÁ 8. 6. v 17): Černilov – FC HK C 7:7, Předměřice – FC HK D 17:5, Černilov – FC HK D 9:8, Předměřice – FC HK C 11:7.

Turnaj 18B hř. Libčany (ČT 7. 6. v 17): Urbanice – Chlumec B 0:8, Libčany – Lovčice 3:3, Urbanice – Lovčice 0:4, Libčany – Chlumec B 1:3.

Turnaj 18C hř. Třebeš (ČT 7. 6. v 17.30): Třebeš C – Myštěves 9:6, Třebeš dívky – Dohalice 10:3, Třebeš C – Dohalice 12:1, Třebeš dívky – Myštěves 3:13.

Turnaj 18D hř. Vysoká (NE 10. 6. ve 14.30): Slavia HK – Malš. Lhota A 8:4, Vysoká – Malš. Lhota B 11:0, Slavia HK – Malš. Lhota B 11:1, Vysoká – Malš. Lhota A 10:6.

Turnaj 18E hř. Kunčice (NE 10. 6. v 10): Kratonohy/Olympia HK – Nový HK 3:3, Kunčice – FC HK dívky nehráno, Kratonohy/Olympia HK – FC HK dívky nehráno, Kunčice – Nový HK 3:6.

Turnaj 18F hř. Třebechovice (SO 9. 6. v 9): Třebechovice A – Roudnice 17:0, Třebechovice B – Lhota p. L. 0:15, Třebechovice A – Lhota p. L. 4:4, Třebechovice B – Roudnice 4:8.

Turnaj 18G hř. Stěžery (NE 10. 6. v 10): Stěžery A – Prasek 4:2, Stěžery B – RMSK Cidlina N. Bydžov B 0:8, Stěžery A – RMSK Cidlina N. Bydžov B 8:1, Stěžery B – Prasek 0:8.