VERZE 3. 6. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Kosičky padly na Slavii Hradec

Hradec Králové – Desáté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

V pěti sobotních zápasech tým RMSK Cidlina N. Bydžov B remizoval se Stěžerami, Cerekvice v derby zdolala Dohalice, Boharyně zvládla sousedský duel s Kunčicemi B, Myštěves si odvezla 3 body z Červeněvse a Lhota p. L. zvítězila nad Chlumcem B.
Dva nedělní duely přinesly výhru Třebše B nad Probluzí a dosud vedoucí Kosičky vyšly naprázdno na Slavii Hradec.

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Stěžery 0:0. Zápas přinesl řadu šancí, ale střelecky se nikdo prosadit nedokázal, když domácí pohrdli hned dvěma pokutovými kopy. Před 120 diváky duel řídil rozhodčí Skyba.

Cerekvice – Dohalice 4:1 (2:1). Od 19. minuty hosté vedli, ale poté domácí v derby zabrali a skóre otočili až na 4:1. Branky: Bělina M. 2, Minich, Rachota – Juran, rozhodčí Vlachý.

Boharyně – Kunčice B 4:0 (1:0). Ve vyrovnaném sousedském utkání se střelecky prosadili pouze domácí. Branky: Michálek, Pavlíček, Melichar, Málek, rozhodčí Mottajček.

Červeněves – Myštěves 1:3 (0:1). V 62. min. domácí vyrovnali, ovšem pak se prosadili střelecky disponovaní Vydarený se Šmídem a bylo rozhodnuto. Branky: Král M. – Šmíd 2, Vydarený, rozhodčí Doubrava.

Lhota p. L. – Chlumec B 2:0 (0:0). Zasloužené vítězství domácích se zrodilo na začátku 2. půle, když ještě spousta šancí zůstala nevyužita.
Branky: Srpek Jar., Halberštát, rozhodčí Kekelák.

Třebeš B – Probluz 4:2 (4:1). Domácí v úvodu utkání během 15 minut vsítili 3 branky, které určily charakter dalšího průběhu. Branky: Zeman, Školník, Zaal, Rederer – Brixi M., Karlík, rozhodčí Markarjanc.

Slavia Hradec B – Kosičky 3:0 (3:0). Zasloužené vítězství domácích se zrodilo již v 1. poločase, když ještě navíc pok. kop nedal Dostál. Branky: Dostál 2, Mukařovský, rozhodčí Ikizgül.

Lovčice prohrály v Malšově Lhotě

Hradec Králové – Desáté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Malšova Lhota – Lovčice 1:0 (0:0). Výhru domácích nad lídrem soutěže stvrdil Petr Čapek, který nedávno se stejným soupeřem rozhodl dvěma trefami do černého i finále GIST poháru. Branka: 50. Čapek, rozhodčí Kincl.

Lužec – Nový Hradec B 2:5 (1:3). Zápas týmů ze spodních pater tabulky vyzněl pro hosty. Branky: Hladík, Dunka – Kotouček 2, Neppl, Přiklopil, Berger, rozhodčí Grossman.

Prasek – Lok. Hradec B 5:5 (5:4). V 51. min. byl stav již 5:5, poté se do černého už nikdo netrefil, a tak se zrodila divoká plichta. Branky: Hrubý 2, Pavel 2, Nový – Mašek 2, Čech R., Tichý, Vostrovský, rozhodčí Koza V.

Starý Bydžov – Syrovátka 1:1 (0:0). Ve vyrovnaném utkání se zrodila plichta, když oba góly padly ve 2. půli v rozmezí čtyř minut. Branky: Bužík – Chrudimský, rozhodčí Záliš.

Vysoká B – Neděliště 2:1 (0:0). Domácí již vedli 2:0 a hosté korigovali skóre až v samém závěru. Branky: Pavliš, Píša J. – Čejka, rozhodčí Liebisch.

Kosičky B – Libčany 3:0 (1:0). Brankově se prosadili pouze domácí, a tak 3 body zůstaly v Kosičkách. Branky: Hladík 2, Koliáš, rozhodčí Dostál.

Roudnice B – Ohnišťany 4:1 (0:0). Domácí rozhodli o výhře ve 2. poločase, kdy se hattrickem blýskl Marek Vítek. Branky: Vítek Marek 3, Tykva – Novotný, rozhodčí Křičenský.

Libřice prošly soutěží bez prohry

Malšova Lhota B – Libřice 1:2 (1:0). Domácí do poločasu vedli, po změně stran lídr soutěže skóre otočil. Branky: Fischer – Sapižák, Volter, rozhodčí Štancl.

Stěžery B – Hořiněves 1:0 (0:0). Domácí rozhodli o výhře v samém závěru, když od 60. minuty dohrávaly oba týmy pro vyloučení o deseti. Branka: 87. Bareš, rozhodčí Stránský.

Lhota p. L. B – Sendražice 0:5 (0:2). Hosté si připsali výraznou výhru, domácí hráli od 42. minuty pro vyloučení o deseti. Branky: Vrána, Jedlička, Satranský, Čížek, Koval, rozhodčí Gernát.

Prohra Nepolis B v Klamoši

Převýšov B – Myštěves B 4:2 (2:2). V bojovném utkání domácí ve 2. poločase přidali další dva góly a vyhráli. Branky: Hansl A. 2, Jarkovský 2 – Balcar 2, rozhodčí Olah.

Kobylice B – Nové Město 4:2 (2:1). Obě mužstva podala pěkný bojovný výkon, domácí měli navíc lepší střeleckou mušku. Branky: 59. a 86. z pen. Dvořák, 23. Rajman, 35. Knytl – 14. Pavlas z pen., 70. Bambas, rozhodčí Grossman.

Červeněves B – Dobřenice 0:2 (0:2). Oba góly padly již v 1. poločase, čímž se Dobřenice posunuly na 3. příčku. Branky: Císař, Kliment, rozhodčí Šeba.

Klamoš – Nepolisy B 3:1 (0:1). Do vedení šli v 1. poločase hosté, po přestávce domácí přidali a potvrdili postavení v tabulce. Branky: Sedláček 2, Holas – Chaloupka, rozhodčí Firbacher.

ARROWS – Liga gentlemanů

Hradec Králové/ ARROWS – Liga gentlemanů U-40 skončila. Vítěz ročníku 2017/2018 tým ARROWS si zajistil postup do národního finále pořádané FAČR, které se bude hrát ve Světlé nad Sázavou.

Dohrávka 9. kolo: Dohalice – Nový Hradec 3:0.

MAYBEE OP dorost:-při nerozhodném stavu penalty 5 + po 1 do rozhodnutí

Výsledky 20. kolo: Nepolisy – Lovčice/Chlumec 3:4, Kobylice/Myštěves – Kunčice/Roudnice 2:1, volno Dohalice/Cerekvice.

Výsledky:
20. kolo: FC Hradec dívky – Třebeš B 1:6, Slavia Hradec/Malš. Lhota B – Nové Město/Chlumec B 0:13, Vysoká – Stěžery 1:0, volno Červeněves/Skřivany.

FUTURUM OP mladší žáci finále A:

5. kolo: Třebeš C – Kunčice 4:4, Malšova Lhota/Slavia HK B – Stěžery 0:1, Kratonohy – Nový Hradec B 2:5, Skřivany/Červeněves – Dohalice 2:1.

FUTURUM OP mladší žáci finále B:

3. kolo dohrávka: FC Hradec dívky – Vysoká 2:1.

5. kolo: Urbanice – Předměřice 1:5, FC Hradec dívky – RMSK Cidlina N. Bydžov C 3:4, Prasek – Myštěves 1:9, Nepolisy – Vysoká 1:1.

Výsledky:
6. kolo dohrávka: FC Hradec dívky – Vysoká 0:7 a 2:10.
8. kolo dohrávka: Předměřice/Lok. Hradec – Malšova Lhota 10:4 a 9:1.

9. kolo: Vysoká – Hořiněves 3:3 a 4:4, Malšova Lhota – Probluz 0:5 a 2:5, Skřivany/Červeněves – Třebechovice 4:5 a 3:2, Kunčice – Předměřice/Lok. Hradec 3:2 a 3:5, Lhota p. L./Roudnice – FC Hradec dívky 3:0 a 5:3, volno Prasek.

11. kolo předehrávka: Kunčice – Hořiněves 5:5 a 7:4.

Výsledky:
5. kolo: Třebeš C – Dohalice (10. 6. v 10 a 11).

9. kolo: Stěžery – Smiřice 11:7 a 3:9, Dobřenice – Dohalice 2:13 a 3:14, Cerekvice – Lhota p. L./Roudnice B 1:7 a 0:15, Nepolisy – Třebeš dívky 10:1 a 12:4, Myštěves – Libčany 6:6 a 5:7, volno Třebeš C.

16. kolo dohrávka:
Turnaj 16B hř. Háječek (28. 5.): Třebeš C – FC Hradec C 5:4, Třebeš dívky – FC Hradec D 4:8, Třebeš C – FC Hradec D 9:8, Třebeš dívky – FC Hradec C 3:5.

17. kolo:
Turnaj 17A hř. Roudnice (NE 3. 6. v 10): Roudnice – Stěžery A 1:9, Lhota p. L. – Stěžery B 13:1, Roudnice – Stěžery B 5:3, Lhota p. L. – Stěžery A 4:4.

Turnaj 17B hř. Nový HK (PO 4. 6. v 17) účast: Nový HK, FC HK dívky, Třebechovice A a B.

Turnaj 17C hř. M. Lhota (SO 2. 6. v 9): Malš. Lhota A – Kratonohy/Olympia HK 3:5, Malš. Lhota B – Kunčice 1:9, Malš. Lhota A – Kunčice 6:6, Malš. Lhota B – Kratonohy/Olympia HK 1:17.

Turnaj 17D hř. Myštěves (SO 2. 6. v 10): Myštěves – Slavia HK 3:21, Dohalice – Vysoká 0:17, Myštěves – Vysoká 5:10, Dohalice – Slavia HK 2:12.

Turnaj 17E hř. Lovčice (SO 2. 6. v 10): Chlumec B – Třebeš C 4:9, Lovčice – Třebeš dívky 12:5, Chlumec – Třebeš dívky 7:6, Lovčice – Třebeš C 5:4.

Turnaj 17F hř. Háječek (NE 3. 6. v 9): FC HK C – Urbanice 4:3, FC HK D – Libčany 6:5, FC HK C – Libčany 6:4, FC HK D – Urbanice 9:5.

Turnaj 17G hř. Smiřice (SO 2. 6. v 10): Hořiněves – Černilov 1:10, Smiřice – Předměřice 0:12, Hořiněves – Předměřice 1:16, Smiřice – Černilov 9:5.

Volno Prasek a RMSK Cidlina N. Bydžov B.

Okresní soutěž minipřípravky: – 7. kolo v týdnu 28. 5. – 1. 6.