VERZE 6. 5. 2018 (čas: 19.55)

JAKO Okresní přebor

Šlágr: Kosičky – Myštěves 2:1

Hradec Králové – Šesté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve dvou sobotních zápasech tým RMSK Cidlina N. Bydžov B zdolal Boharyni a Lhota p. L. se rozešla smírně se Stěžerami.
Čtyři nedělní duely přinesly výraznou výhru Slavie Hradec B nad Kunčicemi B, ve šlágru kola Kosičky o gól zvítězily nad Myštěvsí, Dohalice prohrály v Červeněvsi a tým Třebše B vysoko vyhrál nad Cerekvicí.

Zbývající utkání Probluz vers. Chlumec B se dohraje 9. 5. v 17.30 hodin.

Lhota p. L. – Stěžery 2:2 (2:1). Bojovné utkání, ve kterém domácí hrající v oslabené sestavě přišli o vítězství až v samotném závěru. Branky: Srpek, Pavlis – Mokrejš, Tluka, rozhodčí Firbacher.

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Boharyně 2:1 (1:0). Utkání moc fotbalové krásy nenabídlo, ale body se počítají domácím, kteří je potřebují. Branky: Trejbal Jar., Špaček – Málek, rozhodčí V. Koza.

Červeněves – Dohalice 4:1 (3:0). Domácí po jarním gólovém půstu konečně zabrali. Branky: Vantura 2, Trutnovský, Špičák – K. Miškář z pen., rozhodčí Křičenský.

Třebeš B – Cerekvice 7:2 (2:1). Po změně stran domácí přidali pět gólů a připsali si přesvědčivé vítězství, když se hattrickem blýskl Matěj Franta. Branky: Franta 3, Tomáš 2, Matějka, Kincl – M. Bělina, Petřík, rozhodčí Doubrava.

Slavia Hradec B – Kunčice B 5:0 (3:0). Zápas měli pod kontrolou domácí a 3 body tak zůstaly v Orlické kotlině. Branky: Mukařovský, Mottl, Hutla, Knyrek, Rolník, rozhodčí Vlachý.

Kosičky – Myštěves 2:1 (1:0). Souboj týmů o čelo tabulky nakonec vyhráli domácí, kteří šli do vedení v úvodu zápasu. Hosté vyrovnali čtvrt hodiny před koncem a rozhodnutí padlo v 85. minutě, kdy 3 body domácím zajistil do 2. půle střídající Jakub Mráz. Branky: 4. Koliáš, 85. Mráz – 75. Šmíd, rozhodčí Kincl.

Probluz – Chlumec B se bude hrát 9. 5. v 17.30 hodin.

a na čelo se vyhouply Lovčice

Hradec Králové – Šesté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Vysoká B – Roudnice B 2:1 (2:1). V duelu rezervních týmů domácí těsně zdolali dosud druhý tým soutěže, který pro vyloučení Kmoníčka v závěru dohrál o deseti. Branky: Ludvík, Adámek – Mičiak, rozhodčí Štancl.

Malšova Lhota – Kosičky B 3:1 (0:0). Až ve 2. poločase padly všechny góly v zápase předních celků soutěže, když hosté před 140 diváky korigovali skóre v 87. minutě. Branky: L. Kekelák 2, Jakubec – Koliáš, rozhodčí Šeba.

Lužec – Neděliště 3:0 (2:0). Domácí na jaře konečně zabrali a připsali si 3 body. Branky: Grygar, Hladík, Holman, rozhodčí M. Koza.

Prasek – Libčany B 7:1 (1:1). Po vyrovnaném 1. poločase spustili domácí kanonádu a připsali si vysokou výhru. Branky: Jilemnický 2, Herzog 2, Hrubý 2, Lukáč – Jiránek, rozhodčí Ikizgül.

Starý Bydžov – Ohnišťany 0:3 (0:2). Góly dávali pouze hosté, a tak si odvezli 3 body. Branky: D. Šoltys z pen., Vaculík, Kopáč, rozhodčí Skyba.

Syrovátka – Lovčice 1:3 (0:1). O výsledku se rozhodlo v rozmezí 82. až 85. minuty, kdy padly tři góly. Jako náhradník obdržel domácí Marek Hanousek nejdříve ve 14. min. žlutou kartu a o minutu později uviděl kartu červenou. Branky: 85. Žalský – 7. Synek, 82. Svoboda, 83. Kafka, rozhodčí Vlachý.

Lok. Hradec B – Nový Hradec B 2:2 (1:0). Domácí vedli už 2:0, hosté stihli vyrovnat v 89. minutě, a tak hradecké derby skončilo smírně. Branky: R. Čech, Tichý – Mihulka 2, rozhodčí Částka.

Dohrávka:
Libčany B – Lovčice 2:1 (1:1). Hosté šli hned v úvodu do vedení, domácí před a po pauze skóre otočili a 3 body nakonec zůstaly v Libčanech. Branky: 41. Libřický, 47. Bouček – 6. Klzo, rozhodčí Grossman.

Magnet kola: Plichta Libřic se Sendražicemi

Libřice – Sendražice 1:1 (1:1). V duelu o špici tabulky se před 150 diváky zrodila plichta. Branky: 16. Fof – 9. Lipenský, rozhodčí Grossman.

Hořiněves – Lhota p. L. B 1:0 (0:0). O osudu zápasu rozhodla jediná trefa do černého Marka Rešla. Branka: 59. Rešl, rozhodčí Liebisch.

Stěžery B – Jeníkovice 3:4 (2:1). Hosté po změně stran skóre otočili a 3 body tak putovaly do Jeníkovic. Branky: Bleha 2, Šulc – Ijeh 2, vlastní (Šulc), Látr, rozhodčí Daněk.

Debakl Nepolis B v Novém Městě

Nové Město – Nepolisy B 7:1 (4:1). Domácí měli po celý zápas výraznou převahu a připsali vysoké vítězství, když se hattricky blýskli Bambas a Pavlas. Branky: Bambas 3, Pavlas 3, Šťastný – Frýda, rozhodčí Kincl.

Myštěves B – Klamoš 0:2 (0:1). Hosté si díky dvou proměněným šancím odvezli tři body. Branky: Dan. Sedláček, Havránek, rozhodčí Dostál.

Kobylice B – Červeněves B 2:2 (0:0). V 1. poločase si hosté vytvořili více gólových šancí. Domácí naopak měli výborný začátek 2. půle, ale slibný náskok nedotáhli v plný bodový zisk. Branky: 47. Rajman, 56. Ouzký – 67. a 72. Gorel, rozhodčí Doubrava.

Převýšov B – Dobřenice 3:1 (0:1). Domácí po změně stran zabrali a skóre otočili. Branky: T. Hrabík, Dvořák, Horák – Balog, rozhodčí M. Koza.

Finále si zahrají Lovčice a Malšova Lhota

Finále Lovčice – Malšova Lhota se bude hrát ve středu 16. května od 17.30 hodin na hřišti SCM Bavlna, v předzápase od 16.30 hodin nastoupí mladší přípravky obou finalistů.

ARROWS – Liga gentlemanů

Nový Hradec přestřílel Libčany

Hradec Králové/ ARROWS – Liga gentlemanů to je nový název soutěže U-40. V duelu týmů z opačných pólů tabulky Lídr soutěže ARROWS těsně zdolal Třebeš, Nový Hradec v brankové přestřelce s Libčany vyhrál o gól, duel Dohalice vers. SKP ČR Hradec byl odložen.

Vítěz ročníku 2017/2018 si zajistí postup do krajského kola, resp. národního finále pořádané FAČR.

ARROWS – Třebeš 3:2 (1:0). V prestižním zápase týmů z opačných pólů tabulky vyhráli těsně domácí, když se hattrickem blýskl Marek Weis. Branky: Weis 3 – Kudrna, Ondráček, 28 diváků, rozhodčí V. Koza.

Nový Hradec – Libčany 6:5 (2:3). Branky: Frank 3, Hofman, Jakubec, Baďura – Doležal 2, Klouček 2, Šimek, 10 diváků rozhodčí Štancl. Začátek utkání se povedl hostům a celkem rychle vedli 0:3, když trestali chyby. Pak se dostali do hry domácí a trpělivou hrou otočili na 4:3. Závěr byl trošku divoký, hosté opět vedli 4:5, ale nakonec utkání skončilo výhrou šťastnějších domácích 6:5.

MAYBEE OP dorost:-při nerozhodném stavu penalty 5 + po 1 do rozhodnutí

Výsledky 16.kolo: Nepolisy – Kobylice/Myštěves 0:3, Dohalice/Cerekvice – Lovčice/Chlumec B 7:2, volno Kunčice/Roudnice.

Výsledky:
16. kolo: FC Hradec dívky – Stěžery 0:1, Slavia HK/M. Lhota B – Vysoká 1:0, Třebeš B – Červeněves/Skřivany (8. 5. v 10), volno Nové Město/Chlumec B.

FUTURUM OP mladší žáci A:
10. kolo dohrávka: Vysoká – FC Hradec dívky 1:2.

Kratonohy – RMSK Cidlina C 13:1, RMSK Cidlina C – Kratonohy 1:1
Následuje nadstavbová část týmy z obou skupin na 1. až 4. místech, resp. 5. až 8. místech.

FUTURUM OP mladší žáci finále A:
1. kolo: Kratonohy – Třebeš C 3:3, Skřivany/Červeněves – Malš. Lhota/Slavia HK B 5:5, Stěžery – Nový Hradec B 1:1, Dohalice – Kunčice (9. 5. v 17.30).

FUTURUM OP mladší žáci finále B:

1. kolo: RMSK Cidllina N. Bydžov C – Vysoká 1:3, Předměřice – Myštěves 9:2, Prasek – Nepolisy 2:3, FC Hradec dívky – Urbanice (16. 5. v 17).

Výsledky:

5. kolo: Třebechovice – Probluz 1:5 a 1:5, Vysoká – Lhota p. L./Roudnice 8:0 a 7:2, Malšova Lhota – Kunčice 2:5 a 3:5, Prasek – Předměřice/Lok. HK 1:3 a 1:7, Skřivany/Červeněves – FC HK dívky (11. 5. v 17 a 18), volno Hořiněves.

Výsledky:
2. kolo: Stěžery – Nepolisy (15. 5. v 17 a 18).

4. kolo: Dobřenice – Myštěves 8:5 a 6:5.

5. kolo: Třebeš dívky – Smiřice 2:5 a 5:5, Třebeš C – Dohalice (10. 6. v 10 a 11), Stěžery – Dobřenice 3:3 a 3:8, Myštěves – Cerekvice 3:0 a 8:1, Nepolisy – Lhota p. L./Roudnice B 2:4 a 7:1, volno Libčany.

12. kolo:
Turnaj 12A hř. Roudnice: Lhota p. L. – Malš. Lhota B 13:0.

Turnaj 12E hř. Kratonohy: Kratonohy/Olympia HK – Hořiněves 2:3, Kunčice – Smiřice 3:7, Kratonohy/Olympia HK – Smiřice 4:8, Kunčice – Hořiněves 4:6.

13. kolo 5. až 6. 5.:
Turnaj 13A hř. Předměřice (PÁ 4. 5. v 17): Černilov – Třebeš C 0:0, Předměřice – Třebeš dívky 8:2, Černilov – Třebeš dívky 9:3, Předměřice – Třebeš C 9:1.

Turnaj 13B hř. Hořiněves (SO 15): Hořiněves – Slavia HK 4:3, Smiřice – Vysoká 2:5, Hořiněves – Vysoká 2:6, Smiřice – Slavia HK 1:6.

Turnaj 13C hř. Háječek (NE 14.30): FC HK C – Kratonohy/Olympia HK 2:14, FC HK D – Kunčice 7:8, FC HK C – Kunčice 2:12, FC HK D – Kratonohy/Olympia HK 4:11.

Turnaj 13D hř. Chlumec (ST 9. 5. v 17) účast: Chlumec B, Lovčice, Třebechovice A a B.

Turnaj 13E hř. Dohalice (SO 10): Myštěves – Stěžery A 1:13, Dohalice – Stěžery B 0:11, Myštěves – Stěžery B 6:9, Dohalice – Stěžery A 0:15.

Turnaj 13F hř. Malš. Lhota (SO 9): Malš. Lhota A – Prasek 4:3, Malš. Lhota B – RMSK Cidlina B 5:4, Malš. Lhota A – RMSK Cidlina B 8:1, Malš. Lhota B – Prasek 3:8.

Turnaj 13G hř. Nový HK (PO 7. 5. v 17): účast: Nový HK, FC HK dívky, Roudnice, Lhota p. L.