VERZE 29. 4. 2018 (čas: 20.00)

JAKO Okresní přebor

Šlágr: Stěžery vers. Třebeš B 2:2

Hradec Králové – Páté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve třech sobotních zápasech lídr z Myštěvse těsně zdolal Probluz, Boharyně vyhrála nad Červeněvsí a Slavia Hradec B si odvezla 3 body z Cerekvice.
Čtyři nedělní duely přinesly výhru Dohalic nad Lhotou p. L., šlágr kola Stěžery vers. Třebeš B skončil plichtou, Kunčice B podlehly Kosičkám a sousedské derby Chlumec B vers. RMSK Cidlina B skončilo smírně.

Myštěves – Probluz 3:2 (3:1). Hosté byli domácím velmi zdatným soupeřem a nedarovali jim tři body zadarmo. I po vyloučení se snažili minimálně o vyrovnání. Domácí si tak připsali těsnou výhru proti soupeři, který pro vyloučení dohrával od 66. minuty o deseti. Utkání orámoval hattrickem Jiří Vydarený. Branky: 28., 38. z pen., 41. Vydarený 3 – 26. Pečenka, 63. L. Brixi, rozhodčí Ikizgül.

Cerekvice – Slavia Hradec B 2:4 (0:1). Zápas se odehrál ve svižném tempu. Domácí dokázali dvakrát vyrovnat, pak však hosté v rozmezí 70. až 72. minuty dali dva slepené góly a na to již tým Cerekvice odpověď nenašel. Branky: Novotný, Minich – Hutla, Hejcman, Mottl, Knyrek, rozhodčí Stránský.

Boharyně – Červeněves 4:0 (2:0). Domácí byli produktivnější v koncovce, a tak zaslouženě zvítězili. Branky: Volf 3, Pavlíček, rozhodčí Grossman.

Chlumec B – RMSK Cidlina B 2:2 (2:1). Spravedlivá remíza rezervních týmů krajského přeboru, když diváci viděli lepší 1. poločas. Branky: 24. Hubený, 35. Špás – 8. Soumar, 52. Černý, rozhodčí Částka.

Stěžery – Třebeš B 2:2 (1:0). Domácí vedli už 2:0, ale poté hosté dokázali skóre srovnat, a tak se body spravedlivě dělily. Po 2. brance domácí přestali hrát. Branky: Štěpánek, Pešl – Matějka, L. Zaal, rozhodčí M. Koza.

Dohalice – Lhota p. L. 2:0 (1:0). Vyrovnaní utkání vyhráli produktivnější domácí. Branky: Martin Gazdík, Kulhánek, rozhodčí Firbacher.

Kunčice B – Kosičky 3:4 (1:2). V sousedském utkání dali hosté o gól více, a tak vyhráli. Branky: Zákravský, Kotrč, Soukal z pen. – Koliáš 2, Tér, Beneš, rozhodčí Liebisch.

Duel Lovčic s Lokálkou rozhodl Kafka

Hradec Králové – Páté jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Lovčice – Lok. Hradec B 1:0 (1:0). Hned v úvodu utkání šli domácí do vedení, když ještě další šance nevyužili. Po změně stran si i hosté vytvořili několik příležitostí, ale do černého nedokázal trefit nikdo, a tak 3 body zůstaly v Lovčicích. Branka: 6. Kafka, rozhodčí Vlachý.

Ohnišťany – Syrovátka 0:4 (0:2). Góly stříleli jenom hosté, když se hattrickem blýskl Daniel Pleskot. Branky: Dan. Pleskot 3, Hanžl, rozhodčí V. Koza.

Libčany B – Starý Bydžov 2:1 (0:0). Domácí rozhodli o těsné výhře 10 minut před koncem. Branky: Hůlka, Blažek – Váňa, rozhodčí Částka.

Neděliště – Prasek 4:1 (2:1). Domácí byli produktivnější, a tak si připsali vítězství. Branky: Shejbal, Matyásko, Nosek, R. Voňka – Hrubý, rozhodčí Liebisch.

Kosičky B – Lužec 3:0 (1:0). Zápas ozdobil hattrickem domácí kanonýr Radan Koliáš. Branky: Koliáš 3, rozhodčí Skyba.

Roudnice B – Malšova Lhota 1:0 (1:0). Zápas týmů z popředí tabulky rozhodl jediný gól. Branka: 17. Jakub Krejcar, rozhodčí Kincl.

Nový Hradec B – Vysoká B 0:0. Za řízení rozhodčího Trejbala v sousedském duelu gól nepadl.

Dohrávka: Libčany B – Lovčice odloženo (1. 5. v 17).

Příště o čelo Libřice vers. Sendrařice

Lhota p. L. B – Libřice 0:3 (0:2). Zápas týmů z opačných pólů tabulky vyzněl pro hosty, a tak domácí stále čekají na první bod. Branky: Králík, Jelen, Machát, rozhodčí Doubrava.

Sendražice – Jeníkovice 4:0 (1:0). Domácí byli po celý zápas jasně lepší, což po přestávce vyjádřili i brankově a již se všichni těší na příští zápas do Libřic, kde jistě početné publikum uvidí duel o čelo tabulky. Branky: Jedlička 2, Satranský Jan, Vrána, rozhodčí Kincl.

Malšova Lhota B – Stěžery B 2:2 (1:0). Hosté vyrovnali v 84. minutě trefou z pokutového kopu. Branky: Fischer, Kocek – Brom 2 (1 z pen.), rozhodčí Markarjanc.

V derby Klamoš zdolala Nové Město

Kobylice B – Převýšov B 6:1 (2:1). Po vyrovnaném 1. poločase domácí zlepšili pohyb, od 60. minuty ovládli zápas a to jim ještě hodné gólových šancí zlikvidoval výborný brankář hostí František Hansl (rok narození 1955). Branky: 42., 60., 84. a 87. P. Dvořák 4, 36. Dařbujan, 67. vlastní (Haško) – 5. V. Dvořák, rozhodčí Skyba.

Červeněves B – Myštěves B 4:3 (0:2). Domácí po změně stran skóre otočili. Branky: Gorel 2, Fichtner, Trejbal z pen. – Čížek 2, Balcar z pen., rozhodčí Vlachý.

Klamoš – Nové Město 2:1 (1:0). Sousedské derby hrané před 150 diváky ve vysokém tempu vyhráli domácí, když hosté skóre korigovali 3 minuty před koncem. Branky: Dan. Sedláček, Pilař – R. Midloch, rozhodčí Doubrava.

Nepolisy B – Dobřenice 2:4 (1:1). Šťastnější hosté se za úmorného vedra prosadili po změně stran a odvezli si 3 body. Branky: Frýda, J. Hanuš – Nálevka, Hladký z pen., Krátoška, Koblása, rozhodčí Štancl.

Finále si zahrají Lovčice a Malšova Lhota

Hradec Králové – Semifinálové zápasy měl na programu GIST pohár OFS Hradec dospělých ročníku 2017/2018, kde oba účastníci CK Votrok 3. třídy překvapili přední celky JAKO Okresního přeboru. Lovčice nejtěsnější poměrem zdolaly Kosičky a duel Malšova Lhota vers. Lhota p. L. rozhodl až penaltový rozstřel pro šťastnější domácí.

Finále Lovčice – Malšova Lhota se bude hrát ve středu 16. května od 17.30 hodin na hřišti SCM Bavlna, v předzápase od 16.30 hodin nastoupí mladší přípravky obou finalistů.

Lovčice – Kosičky 1:0 (1:0). V zajímavém a dramatickém utkání předčili domácí zkušené hosty v bojovnosti a nasazení a postup do finále si doslova vydřeli. Vytvořili si více brankových příležitostí. V prvním poločase šli hráči Lovčic třikrát sami na brankáře hostů, ale ujala se až pohotová dorážka Martina Klza v posledních vteřinách poločasu a jak se ukázalo byla to branka rozhodující. Ve druhé půli se hosté snažili o vyrovnání, ale domácí měli z brejků řadu dalších možností. Na skóre se však již nic nezměnilo, a tak si fotbalisté Lovčic vychutnali zasloužené ovace svých diváků.
Fakta – branka: 45. Klzo, ŽK 2:2, 68 diváků, rozhodčí V. Koza.

Malšova Lhota – Lhota p. L. 1:1 (0:1) a PK 4:3. Vyrovnané utkání, na začátku byli lepší hosté a poté domácí hru vyrovnali. V závěru 1. půle šli hosté do vedení gólem z pokutového kopu. Po změně stran převzali iniciativu domácí a zaslouženě srovnali skóre na 1:1. Na konci zápasu pak tým Malšovy Lhoty neproměnil dvě tutovky, a tak o postupujícím rozhodl až penaltový rozstřel pro šťastnější domácí.
Fakta – branky: 58. Jakubec – 45. Hegr z pen., ŽK 1:0, 50 diváků, rozhodčí Kincl.

ARROWS – Liga gentlemanů

Tým Třebše si připsal první výhru

Hradec Králové – ARROWS – Liga gentlemanů to je nový název soutěže U-40. První výhru si připsala Třebeš, když zdolala Dohalice. SKP ČR Hradec výrazně podlehl Novému Hradci a duel Libčany vers. ARROWS přinesl vítězství hostů.
Vítěz ročníku 2017/2018 si zajistí postup do krajského kola, resp. národního finále pořádané FAČR.

Třebeš – Dohalice 6:4 (3:0). Již do poločasu vedli domácí o tři góly a po závěrečném hvizdu se tak mohli radovat z premiérové výhry v letošním ročníku. Branky: Husman 2, Kudrna 2, Čejchan, Matějka – Hubáček 2, Draštík 2, 35 diváků, rozhodčí V. Koza.

SKP ČR Hradec – Nový Hradec 1:7 (1:2). Domácí promarnili několik gólových šancí, druhý poločas byli hosté lepší a svého soupeře přehráli. Branky: Sedláček – Čtvrtečka 2, Frank 2, Jakubec 2, David, 19 diváků, rozhodčí Skyba.

Libčany – ARROWS 0:5 (0:3). Lídr soutěže potvrdil roli favorita. Branky: Zeman 2, Freiberg, Šimůnek, Beránek, 5 diváků, rozhodčí Štancl.

MAYBEE OP dorost:-při nerozhodném stavu penalty 5 + po 1 do rozhodnutí

Výsledky 15. kolo: Kunčice/Roudnice – Kobylice/Myštěves 3:1, Lovčice/Chlumec B – Nepolisy 3:2, volno Dohalice/Cerekvice.

Výsledky:
15. kolo: Slavia HK/M. Lhota B – FC Hradec dívky 0:0 a PK 3:2, Vysoká – Třebeš B 1:6, Červeněves/Skřivany – Nové Město/Chlumec B 1:12, volno Stěžery.

FUTURUM OP mladší žáci A:
10. kolo: Urbanice – Nový Hradec B 3:6, Třebeš C – Malš. Lhota/Slavia HK B 2:8, Vysoká – FC Hradec dívky (6. 5. v 10), Předměřice – Stěžery 1:4.

11. kolo: Třebeš C – Urbanice 10:5.

14. kolo: Vysoká – Předměřice 0:4, FC Hradec dívky – Malš. Lhota/Slavia HK B 1:3.

FUTURUM OP mladší žáci B:

10. kolo: Skřivany/Červeněves – RMSK Cidlina C 8:1, Prasek – Dohalice 2:4, Myštěves – Nepolisy 4:6, Kunčice – Kratonohy 1:2.

Kratonohy – RMSK Cidlina C 13:1, RMSK Cidlina C – Kratonohy 1:1

Následovat bude nadstavbová část týmy z obou skupin na 1. až 4. místech, resp. 5. až 8. místech.

BELSPORT OP starší přípravka finále A:

Výsledky:
3. kolo: Skřivany/Červeněves – Kunčice 1:2 a 1:4.

4. kolo: Probluz – Hořiněves 6:9 a 4:6, FC Hradec dívky – Prasek 7:4 a 4:8, Kunčice – Vysoká 6:6 a 6:2, Předměřice/Lok. Hradec – Třebechovice 9:2 a 8:0, Lhota p. L./Roudnice – Skřivany/Červeněves 11:2 a 10:0, volno Malšova Lhota.

Výsledky:
2. kolo: Stěžery – Nepolisy (15. 5. v 17 a 18).

4. kolo: Lhota p. L./Roudnice B – Třebeš C 2:5 a 6:10, Dohalice – Třebeš dívky 5:5 a 3:2, Smiřice – Libčany 7:2 a 8:3, Dobřenice – Myštěves (1. 5. v 10 a 11), Cerekvice – Nepolisy 0:9 a 1:10, volno Stěžery.

Poznámka:
Utkání ?:? nebyly v době uzávěrky v IS FAČR.

10. kolo dohrávky:
Turnaj 10A hř. Nový HK: Nový Hradec – Myštěves 14:3, FC Hradec dívky – Myštěves 7:5.

12. kolo 23. – 29. 4.:
Turnaj 12A hř. Roudnice (NE 10): Roudnice – Malš. Lhota A 2:13, Lhota p. L. – Malš. Lhota B ?:?, Roudnice – Malš. Lhota B 11:6, Lhota p. L. – Malš. Lhota A 8:2.

Turnaj 12B hř. Prasek (SO 10): Prasek – Myštěves 6:1, RMSK Cidlina N. Bydžov B – Dohalice 0:5, Prasek – Dohalice 5:1, RMSK Cidlina N. Bydžov B – Myštěves 4:7.

Turnaj 12C hř. Stěžery (NE 10): Stěžery A – Chlumec B 3:7, Stěžery B – Lovčice 1:13, Stěžery A – Lovčice 4:3, Stěžery B – Chlumec B 3:8.

Turnaj 12D hř. Třebechovice (SO 9): Třebechovice A – FC HK C 14:2, Třebechovice B – FC HK D 7:6, Třebechovice A – FC HK D 13:1, Třebechovice B – FC HK C 6:8.

Turnaj 12E hř. Kratonohy (NE 14): Kratonohy/Olympia HK – Hořiněves ?:?, Kunčice – Smiřice ?:?, Kratonohy/Olympia HK – Smiřice ?:?, Kunčice – Hořiněves ?:?.

Turnaj 12F hř. Vysoká (NE 10): Slavia HK – Černilov 8:2, Vysoká – Předměřice 8:7, Slavia HK – Předměřice 5:3, Vysoká – Černilov 12:1.

Turnaj 12G hř. Třebeš (SO 9): Třebeš C – Urbanice 3:5, Třebeš dívky – Libčany 4:1, Třebeš C – Libčany 9:0, Třebeš dívky – Urbanice 2:7, Třebeš C – Třebeš dívky 8:1.