GIST pohár OFS Hradec dospělí – čtvrtfinále:

Postup: Lovčice, Malšova Lhota, Kosičky, Lhota p. L.

Hradec Králové – GIST pohár OFS Hradec dospělých soutěžního ročníku 2017/2018 již zná kvarteto semifinalistů. Postup si zajistily dva týmy CK Votrok 3. třídy Lovčice a Malšova Lhota a dvojice celků JAKO OP Kosičky a Lhota p. L.
Derby Lovčice vers. Chlumec přineslo těsné vítězství domácích, Malšova Lhota potvrdila postavení v tabulce a postoupila přes Vysokou B. Další dva zápasy skončily přesvědčivými výhrami favoritů. Kosičky ovládly utkání v Prasku a Lhota p. L. nastřílela pět gólů do sítě béčka hradecké Lokálky.

Lovčice – Chlumec B 2:1 (0:0). Všechny góly padly ve 2. poločase, kdy domácí v sousedském derby uspěli. Branky: Tůma, Kafka – Appl, ŽK 0:1, 50 diváků, rozhodčí Štancl.

Malšova Lhota – Vysoká B 3:0 (1:0). Do černého se trefovali pouze domácí. Branky: Kocek, P. Jezdinský, Koblížek, ŽK 3:2, 38 diváků, rozhodčí Skyba.

Prasek – Kosičky 2:10 (1:3). Po změně stran hosté koncertovali a připsali si vysoké vítězství. Branky: Jilemnický 2 – Havlín 3, Mráz 2, Stránský Milan, Tér, Mareček, Novák, Donát, 50 diváků, rozhodčí Doubrava.

Lok. Hradec B – Lhota p. L. 0:5 (0:1). Po vyrovnaném 1. poločase se hosté prosadili střelecky. Branky: Hegr 2, Novotný, Pejchal, Čihák, ŽK 1:1, 50 diváků, rozhodčí Kekelák.