VERZE 8. 4. 2018 (čas: 19.30)

JAKO Okresní přebor

Derby na Probluzi pro Stěžery

Hradec Králové – Druhé jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 měl na programu JAKO Okresní fotbalový přebor dospělých Královéhradecka.

Ve dvou sobotních zápasech rezerva Třebše vyhrála nad Červeněvsí, v sousedském derby na Probluzi zvítězily Stěžery.
Pět nedělních duelů přineslo debakl Kunčic B v Myštěvsi, Chlumec B si připsal 3 body s Cerekvicí, poslední tým tabulky RMSK Cidlina N. Bydžov B nečekaně remizoval se Lhotou p. L., Slavia Hradec B přesvědčivě vyhrála nad Boharyní, rovněž Kosičky nezaváhaly a do sítě Dohalic se trefily pětkrát.

Třebeš B – Červeněves 6:1 (2:1). Domácí svou herní převahu zúročili až ve druhém poločase utkání. Značně omlazený tým hostů však zaslouží pochvalu za obětavý výkon i přes nepříznivý vývoj utkání. Branky: 14. a 52. Rychtár 2, 59. a 71. Zbořil 2, 27. Franta, 89. Tomáš – 42. Fichtner, rozhodčí Doubrava.

Probluz – Stěžery 1:3 (1:1). V sousedském derby šli do vedení domácí, ovšem poté hosté zabrali, třemi góly skóre otočili a odvezli si 3 body. Branky: 18. Klouček – 33. Borovský, 51. Gabriel, 68. Soóky, rozhodčí Ikizgül.

Ohlasy po utkání:
Roman Neumann (trenér Probluz): „Do vyloučení našeho hráče jsme měli více ze hry. Po přestávce jsme se soustředili na obranu, ale v oslabení se nám nepovedlo dosáhnout na žádné body.“
Karel Vácha (vedoucí mužstva Stěžery): „Rysem celého zápasu bylo to, co vyplývá z nedostatečného trénování obou týmů, chaos na hřišti, špatné přihrávky. My jsme v první půli zaostávali, chybovali ve středu hřiště. Tak padl i gól domácího týmu, navíc ho dal „stěžerský“ Honza Klouček hrající za domácí tým. Po zbytečném vyloučení domácího útočníka se hra přestěhovala na polovinu soupeře. O výsledku rozhodly větší zkušenosti a vyzrálost jedinců v našem týmu.“

Myštěves – Kunčice B 9:0 (2:0). Domácí zejména ve 2. půli dominovali a připsali si vysoké vítězství. Po nervózním začátku v prvním poločase převzali domácí iniciativu a uklidnili se dvěma góly. Ve druhé půli pak korunovali svůj výkon dalšími brankami. Branky: Lekeš 3, Šmíd 3, Vydarený 2, Pospíšil, rozhodčí Štancl.

RMSK Cidlina N. Bydžov B – Lhota p. L. 2:2 (2:1). Početné publikum 150 diváků vidělo zajímavý zápas a překvapivou plichtu. Branky: Svěcený 2 – Čihák z pen., Pejchal, rozhodčí Markarjanc.

Chlumec B – Cerekvice 4:1 (2:0). Neurovnaná hra na obou stranách, v 1. poločase domácí i když dali dvě branky, tak hosté měli také šance, ale proti byl chlumecký brankář Jakub Chlad. Ve 2. půli byli domácí produktivnější a po zásluze zvítězili. Branky: Šusta 2, Špás, Hartman – Dědina, rozhodčí M. Koza.

Slavia Hradec B – Boharyně 5:0 (2:0). Po stálé převaze se zrodilo výrazné vítězství domácích, když se hattrickem blýskl Jan Rolník. Branky: Rolník 3 (1 z pen.), Mukařovský, Svrbík, rozhodčí Stránský.

Kosičky – Dohalice 5:0 (3:0). Vedoucí tým přeboru potvrdil roli favorita. Branky: Tér, Stránský Milan, Žaloudek z pen., Koliáš, Schovanec, rozhodčí Liebisch.

Malšova Lhota remizovala v Prasku

Hradec Králové – Druhé jarní dějství soutěžního ročníku 2017/18 bylo na programu v CK Votrok III. třídě fotbalistů Královéhradecka.

Prasek – Malšova Lhota 1:1 (1:0). V utkání předních celků soutěže obě branky orámovaly poločasovou přestávku. I přes řadu šancí na obou stranách se skóre již nezměnilo, a tak se body dělily. Branky: 41. Hrubý z pen. – 48. Musil, rozhodčí V. Koza.

Starý Bydžov – Roudnice B 0:4 (0:0). Po změně stran se do černého trefovali pouze hosté, když se hattrickem blýskl Marek Vítek. Branky: Vítek 3, Hopko, rozhodčí Dostál.

Syrovátka – Kosičky B 2:4 (1:1). Do přestávky bylo skóre vyrovnané, ve 2. půli se prosadil vedoucí tým soutěže. Branky: Dvořáček, Hanžl – Novák 2, Rychnovský, Černý J., rozhodčí Olah.

Nový Hradec B – Libčany B 5:1 (1:1). Již ve 2. minutě šli hosté do vedení, domácí ještě v 1. poločase skóre srovnali. Čtyři góly novohradecké rezervy pak stanovily její výrazné vítězství. Branky: Jindra M. 2, Šanda, Berger, Kuřátko – Mádlo, rozhodčí Daněk.

Ohnišťany – Lovčice 1:2 (1:1). V dramatickém utkání vstřelili hosté o gól více, a tak 3 body putovaly do Lovčic. Branky: Šoltys D. z pen. – Klzo, Němec, rozhodčí Vlachý.

Lok. Hradec B – Neděliště 2:3 (2:2). Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hosté. Branky: Horák 2 – Voňka R., Kiršbaum, Shejbal, rozhodčí Hruška.

Vysoká B – Lužec 4:0 (3:0). Domácí se výhrou odpoutali ze dna tabulky. Branky: Novák 2, Hynek, Pavliš, rozhodčí Trejbal.

Dohrávka: Libčany B – Lovčice odloženo (1. 5. v 17).

Výhra Libřic v Hořiněvsi

Hořiněves – Libřice 0:2 (0:2). O výhře hostů rozhodl Fof v 1. poločase dvěma slepenými góly. Branky: 28. a 30. Fof, rozhodčí Skyba.

Malšova Lhota B – Jeníkovice 3:0 (0:0). Domácí se střelecky prosadili ve 2. půli. Branky: L. Kekelák 2, Příhoda, rozhodčí Částka.

Stěžery B – Lhota p. L. B 1:0 (0:0). O osudu zápasu rozhodla jediná trefa do černého z kopačky Lukáše Broma. Branka: 62. Brom, rozhodčí Kekelák.

Plichta Převýšova B s Klamoší

Převýšov B – Klamoš 2:2 (1:0). Zajímavé bojovné utkání před početným publikem přineslo zaslouženou dělbu bodů. Branky: Vaněk 2 (1 z pen.) – Boudyš, Sedláček, 110 diváků, rozhodčí Olah.

Červeněves B – Nepolisy B 0:2 (0:2). O osudu zápasu rozhodli hosté na začátku dvěma rychlými góly. Branky: 9. Spejchal, 12. R. Hanuš, rozhodčí Grossman.

Kobylice B – Dobřenice 0:3 (0:2). Brankově se prosadili pouze hosté, kteří si tak do Dobřenic odvezli 3 body. Branky: Picka, Dvořák, Hladký, rozhodčí V. Koza.

Myštěves B – Nové Město 1:4 (0:1). Hosté byli ve 2. půli produktivnější a dalšími třemi góly potvrdili výhru. Domácí svými chybami a matným výkonem darovali hostům tři body. Branky: Balcar – Svoboda 2, Bambas, Pavlas, rozhodčí Křičenský.

ARROWS – Liga gentlemanů

Hradec Králové – ARROWS – Liga gentlemanů to je nový název soutěže U-40. Pohled na tabulku skýtá dvě vyrovnané tříčlenné skupiny. Vedoucí trio ARROWS (původně Legalcom AK), Nový Hradec a Dohalice si to na jaře rozdá nejen o primát v ročníku 2017/2018, ale i postup do krajského kola, resp. národního finále pořádané FAČR.

MAYBEE OP dorost:-při nerozhodném stavu penalty 5 + po 1 do rozhodnutí

Výsledky 12. kolo: Nepolisy – Dohalice/Cerekvice 0:3, Kunčice/Roudnice – Lovčice/Chlumec B 1:8.

Výsledky:
11. kolo: Červeněves/Skřivany – Vysoká 6:2.

12. kolo: FC Hradec dívky – Červeněves/Skřivany 2:2 (PK 2:4), Třebeš B – Nové Město/Chlumec B 1:5, Slavia Hradec/M. Lhota B – Stěžery 0:0 (PK 4:3), volno Vysoká.

FUTURUM OP mladší žáci A:

11. kolo: Třebeš C – Urbanice (28. 4. ve 12), FC Hradec dívky – Nový Hradec B 2:1.

12. kolo: Vysoká – M. Lhota/Slavia HK B 0:4, Nový Hradec B – Stěžery 3:0, Předměřice – Třebeš C 3:2, Urbanice – FC Hradec dívky (10. 4. v 17).

FUTURUM OP mladší žáci B:

11. kolo: Myštěves – Skřivany/Červeněves (11. 4. v 17.30).

12. kolo: RMSK Cidlina N. Bydžov C – Kratonohy 1:1, Prasek – Nepolisy 3:4, Skřivany/Červeněves – Dohalice 3:5, Kunčice – Myštěves 11:2.

BELSPORT OP starší přípravka finále A:

Výsledky 1. kolo: Hořiněves – Lhota p. L./Roudnice A 5:2 a 7:4, Třebechovice – Kunčice 5:7 a 4:7, Probluz – FC Hradec dívky 7:0 a 7:3, Prasek – Malšova Lhota 5:4 a 6:6, Skřivany/Červeněves – Vysoká 3:7 a 2:1.

BELSPORT OP starší přípravka finále B:

Výsledky 1. kolo: Třebeš dívky – Dobřenice 8:1 a 5:1, Třebeš C – Stěžery 8:3 a 8:6, Smiřice – Lhota p. L./Roudnice B 6:3 a 6:4, Libčany – Cerekvice 6:0 a 2:0, Nepolisy – Myštěves 5:2 a 2:5.